2019-11-06

Druga edycja największego turnieju w grę FIFA

0

Amatorzy i profesjonaliści zawalczą o triumf w „Ekstraklasa Games 2020”. Rozbudowane kwalifikacje, rozgrywki podzielone na trzy etapy i wyjątkowa oprawa w studiu Telewizji POLSAT GAMES zapewnią emocje wszystkim uczestnikom. W zawodach może wziąć udział każdy, a finał zostanie rozegrany w maju 2020. Fani elektronicznej rozrywki i entuzjaści piłki nożnej nie mogą tego przegapić! Turniej startuje 14 listopada.

„Ekstraklasa Games 2020” składa się z rundy zimowej, wiosennej i finałowej. Pierwsze dwie rozpoczną się kwalifikacjami online (oddzielnie dla każdego klubu Ekstraklasy na obu konsolach) i zakończą się finałami, w których wystąpią zwycięzcy klubowych turniejów kwalifikacyjnych. Podczas finałów każdej z rund kluby Ekstraklasy będą reprezentowane przez jednego gracza na konsoli Sony Play Station 4 oraz jednego na konsoli Xbox One.

W zależności od miejsca zajętego przez kluby Ekstraklasy podczas finałów rundy zimowej i wiosennej, każdy z nich otrzyma punkty w klasyfikacji generalnej. Najlepsze osiem drużyn na obu konsolach awansuje do kolejnego etapu, którego transmisję zobaczycie w Polsat Games.

- W drugim sezonie Ekstraklasa Games stawiamy sobie za cel zaangażowanie jak największej części polskiej społeczności fanów FIFA 20. Nowy format rozgrywek i doświadczenie z poprzedniej edycji pozwolą nam - wspólnie z klubami Ekstraklasy - opowiedzieć jeszcze lepsze historie i maksymalnie dopracować telewizyjne show. Nie możemy się doczekać, aż zaprezentujemy pierwsze z przygotowanych niespodzianek. Druga edycja Ekstraklasa Games to drugie tyle (e)sportowych emocji, które z niezmienną dumą dostarczamy polskim graczom - zapowiada Bartosz Pawlik, dyrektor zarządzający Polsat Games.

Ekstraklasa Games należy do ekskluzywnego grona turniejów na licencji FIFA 20 Official League Qualifier. Oznacza to, że najlepsi gracze rywalizują w turnieju także o punkty do rankingu FIFA 20 Global Series i możliwość walki o awans na Mistrzostwa Świata FIFA eWorld Cup - Od ubiegłego roku należymy do ekskluzywnego grona lig, które uruchomiły profesjonalne rozgrywki esportowe. Patrząc na wyniki poprzedniej edycji Ekstraklasa Games widzimy duży entuzjazm uczestników oraz możliwość rozwoju tego projektu. W pierwszym sezonie zarejestrowało się ponad 17 tys. graczy. Transmisje w Polsat Games w trakcie pięciu dni rozgrywek śledziło 430 tys. widzów, a wszystkie transmisje online miały łącznie 1,3 mln wyświetleń – mówi Marcin Mikucki, Dyrektor Departamentu Komunikacji, Marketingu i Sprzedaży Ekstraklasy S.A.

Oficjalnymi partnerami rozgrywek są popularne marki - KFC i Media Expert. Jako Polsat Games jesteśmy patronem medialnym rozgrywek i wyemitujemy turnieje fazy ligowej oraz finały. „Ekstraklasa Games 2020” rusza już 14 listopada.

Oficjalny profil Polsat Games na Instagramie - @polsatgames

Polsat Games na Twitch.tv

Twitter - @polsatgames

Zobacz także:
30. edycja Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier
Druga edycja fantastycznego Game Music Festival
Jesień w Polsat Games. Ekscytujące nowe produkcje!
Wielki Finał Ultraligi. Wynik totalnie zaskakujący
Zobaczcie, jak wygląda Ultraliga i e-sport od środka. Wow!
Krzysztof Ibisz przedstawia kulisy Ultraligi. Wysoki poziom!

Komentarze