2019-08-28

Krzysztof Ibisz przedstawia kulisy Ultraligi. Wysoki poziom!

0

Ten materiał to prawdziwy rarytas. Zobaczcie to, czego zwykle nie odkrywają telewizyjne kamery. Pierwszego dnia finałów Krzysztof Ibisz specjalnie dla widzów Polsat Games przedstawia Ultraligę od wewnątrz. Odwiedza reżyserkę i garderoby zawodników, po drodze spotykając swojego esportowego sobowtóra i Veggiego. Tego wideo po prostu nie można przegapić.

Jeśli zawsze zastanawialiście się jak wygląda realizacja takich projektów jak Ultraliga, to teraz macie wyjątkową szansę poznać ten świat od kuchni. Krzysztof Ibisz oprowadza nas po studiu, pokazując całą infrastrukturę i osoby tworzące najlepszą ligę League of Legends w Polsce.

Mówi się, że sukces ma wielu ojców. Ta zasada funkcjonuje także w świecie gier komputerowych. - E-sport profesjonalizuje się coraz bardziej. Oprócz tego, że gracze mają swoich dietetyków czy też trenerów gry, mają także swoich psychologów - mówi Krzysztof Ibisz odsłaniając kulisy działania takich drużyn jak devils.one. Komentatorzy na YouTube są zgodni: „pierwszy raz ogląda się z takim zaciekawieniem i emocjami materiał o e-sporcie”. Nie pozostaje w takim razie nic innego, jak dokładnie sprawdzić ten materiał.

Oficjalny profil Polsat Games na Instagramie - @polsatgames

Polsat Games na Twitch.tv

Twitter - @polsatgames

Zobacz także:
Drugi emocjonujący półfinał Ultraligi. IHG vs ARR
Playoffy Ultraligi czas zacząć! Pierwszy mecz: AVE vs ARR
Drugi dzień fazy pucharowej Ultraligi: iHG vs PRIDE
Piekielnie dobre starcie w Ultralidze! Diabły vs REC
Krzysztof Ibisz gospodarzem finałów Ultraligi!

Komentarze