2019-08-28

Wielki Finał Ultraligi. Wynik totalnie zaskakujący

0

Niespodzianka? Sensacja? Szok? Wydaję się, że te słowa są ciągle niewystarczające, aby opisać spotkanie finałowe pomiędzy Rogue Esports Club a devils.one. Diabły przystępowały do meczu bez podstawowego midlanera Mateusza „Matisława” Zagórskiego, który kilka dni temu wylądował w szpitalu. Natomiast dotychczasowe statystyki ROG, które przegrało w sumie tylko jedno spotkanie, stawiały drużynę Marcina „Selfiego” Wolskiego w roli faworyta. W takim razie co wydarzyło się w najważniejszym meczu sezonu?

Oba zespoły spotkały się już w półfinale. Wtedy górą było ROG, które pokonało Diabły trzy do dwóch. Spotkanie było wyrównane, jednak Łotrzyki znowu, tak jak robili to w trakcie sezonu zasadniczego, pokazali swoją wyższość nad rywalem. Świetna gra zawodników, agresywny, konsekwentny styl i stabilna forma to czynniki, które wyróżniały  ROG.

Trzeba jednak pamiętać, że finał to zupełnie inne emocje, presja, wyzwanie. Wizja nagród i świadomość grania w najważniejszym meczu sezonu potrafi przygnieść nawet najbardziej doświadczonego zawodnika. Jak jedni i drudzy poradzili sobie z ciśnieniem? Oglądajcie mecz Rogue Esports Club kontra devils.one.

Oficjalny profil Polsat Games na Instagramie - @polsatgames

Polsat Games na Twitch.tv

Twitter - @polsatgames

Zobacz także:
Drugi emocjonujący półfinał Ultraligi. IHG vs ARR
Playoffy Ultraligi czas zacząć! Pierwszy mecz: AVE vs ARR
Drugi dzień fazy pucharowej Ultraligi: iHG vs PRIDE
Piekielnie dobre starcie w Ultralidze! Diabły vs REC
Krzysztof Ibisz gospodarzem finałów Ultraligi!
Zacięta walka w małym finale! Diabły vs Illuminar

Komentarze