2019-09-05

Jesień w Polsat Games. Ekscytujące nowe produkcje!

0

Zobaczcie najważniejsze turnieje w LoL-a, znane i lubiane formaty oraz nowości stacji. Przed nami Mistrzostwa Świata i Europy League of Legends oraz start reprezentantów Ultraligi w EU Masters. Wracają kultowe duety w nowych odcinkach „Faux Paux” i „Po lekcjach”. Nie zbraknie też ogrywania wysokobudżetowych gier w „Rock w Grach”. Sprawdzajcie także nowy program „Wszystko Gra” oraz oglądajcie „Nową Grę+” w odświeżonej formule. Jesienna chandra? Na pewno nie w Polsat Games!

League of Legends w Polsat Games

Emisja European Championship: 7-8 września godz. 17:00
Fani LoL-a mogą już zacierać ręce, bo nadchodzi czas najważniejszych rozgrywek. Zapinajcie pasy! Szykujcie się do oglądania! Już w najbliższy weekend 7-8 września czekają nas decydujące rozstrzygnięcia w finałach League of Legends European Championship. Najlepsi zawodnicy w Europie powalczą o awans na Mistrzostwa Świata. W roli faworyta e-sportowej Ligi Mistrzów - gwiazdorskie G2 Esports z polskim junglerem Marcinem „Jankosem” Jankowskim w składzie.

Emisja EU Masters: 9-29 września
Po emocjonującej fazie play-off w krajowej Ultralidze i pasjonującym finale w wykonaniu Rogue Esports Club i devils.one, obie drużyny rozpoczynają rywalizację w EU Masters! Esportowa Liga Europy rusza 9 września. Do czwartku 12 września rozegrane zostaną eliminacje, z których trzy zespoły wywalczą awans do fazy grupowej. Czy Rogue Esports Club dołączy do devils.one, zwycięzców drugiego sezonu Ultraligi, i powalczy z pozostałymi czternastoma drużynami z lig regionalnych o 150 tysięcy Euro? Finał EU Masters 29 września.

Emisja Mistrzostw Świata: 2 października-10 listopada
A gdy opadnie kurz europejskiej rywalizacji przyjdzie czas na najważniejszy e-sportowy turniej roku. Najlepsze drużyny z całego świata od środy 2 października przyjadą do Europy, by rywalizować o tytuł Mistrza Globu w League of Legends. W ubiegłym roku G2 Esports z Marcinem „Jankosem” Jankowskim odpadło dopiero w półfinale. Czy w tym roku zdominują swoich rywali? Finał Mistrzostw Świata 10 listopada w Paryżu! Oczywiście całą transmisję zobaczycie na naszym kanale.

NOWOŚĆ - Wszystko gra
Emisja: poniedziałek-piątek, godz. 17:30
Jesienią na antenie Polsat Games zobaczymy nowe produkcje. W programie „Wszystko gra” Marina „Lova” Krylova oraz Jędrzej Kupiec wychodzą do ludzi i pytają o tematy związane z grami wideo i wpływem technologii na nasze życie. Jak radzimy sobie z hejtem w Internecie? A jak dużo czasu w nim spędzamy? 

Nowa gra+
Październik zaskoczy nas nową formułą programu, w którym widzowie zobaczą gameplaye nadchodzących hitowych gier wideo, wśród nich m.in. superprodukcje polskich developerów – „Dying Light 2” oraz „Cyberpunk 2077”.

Faux Paux
Z tymi Panami nie ma czasu na nudę! Radosław Nałęcz i Tadeusz Zieliński, doświadczeni i gadatliwi weterani branzy gamingowej, przedstawią i skomentują najważniejsze wydarzenia tygodnia. Możecie oczekiwać specjalnych gości, komentarzy widzów na żywo i odrobiny nostalgii dla starych wyjadaczy.

Po Lekcjach
Emisja: poniedziałek-piątek, godz. 15:30
Znani z grania w Internecie Karolina „Namu” i Mateusz „Brzoza” Brzeziński ponownie stworzą wybuchowy duet w telewizji. Kolejny raz na antenie Polsat Games zagości ulubiony program najmłodszych widzów, czyli „Po Lekcjach”, gdzie będą ogrywane najbardziej kultowe gry dla dzieci.

Rock w grach
Emisja: sobota-niedziela, godz. 16:00
Remigiusz „Rock” Maciaszek, jeden z najbardziej rozpoznawalnych twórców na polskim YouTube, w programie „Rock w grach” pokaże wam najnowsze, wysokobudżetowe gry, o których mówi cały świat. Zastanawiacie się nad zakupem nowej? Rock pomoże wam w tej decyzji!

Od początku istnienia stacji, Polsat Games zrealizowało prawie 120 e-sportowych transmisji, co daje 600 godzin emisji, które łącznie wygenerowały ponad 10 milionów wyświetleń w internecie!

Polsat Games jest dostępne w Cyfrowym Polsacie, a wybrane programy z oferty stacji oraz rozgrywki es-portowe również za pośrednictwem serwisów Twitch oraz YouTube.

Oficjalny profil Polsat Games na Instagramie - @polsatgames

Polsat Games na Twitch.tv

Twitter - @polsatgames

Zobacz także:
Wielki Finał Ultraligi. Wynik totalnie zaskakujący
Zobaczcie, jak wygląda Ultraliga i e-sport od środka. Wow!
Krzysztof Ibisz przedstawia kulisy Ultraligi. Wysoki poziom!

Komentarze