Program TV
Wszystkie programy
Sortuj:
  • najpopularniejsze
  • alfabetycznie
GamePlay SHOW
 
GamePlay SHOWNie przegap ekscytującej audycji poświęconej nowoczesnym „grom bez prądu”.
Polska Liga Esportowa
 
Polska Liga EsportowaPolskie rozgrywki CS:GO w nowej odsłonie! Wspiera je między innymi Marcin Gortat. Kto okaże się najlepszy?
Giereczkowo by day
 
Giereczkowo by dayMikołaj „Silv4n” Sinacki oraz Kacper Śmigiel walczą z Ciemną Stroną Mocy w grze Gwiezdne wojny: Upadły zakon.
Giereczkowo by night
 
Giereczkowo by nightWiedźmin 3 po raz pierwszy w polskiej telewizji! Poznaj niezwykle interesującą historię bez cenzury Geralta z Rivii.
PoGraMy
 
PoGraMyPierwszy taki program u nas o świecie gier karcianych i planszowych, cieszących się w Polsce i na całym świecie ogromną popularnością.
Wszystko gra
 
Wszystko graMarina Krylova oraz Jędrzej Kupiec rozmawiają na ulicach polskich miast o grach, popkulturze i wpływie nowoczesnej technologii.
Gry Komputerowe Show: Wywiad
 
Gry Komputerowe Show: WywiadGwiazda redaktora Bartka Sitka nie świeciłaby tak mocno, gdyby nie zaproszone przez niego gwiazdy internetu.
Gry Komputerowe Show: Wyzwanie
 
Gry Komputerowe Show: WyzwanieGenerator Frajdy testuje limity, próbując wprowadzić gamingowe rozwiązania, które zdecydowanie nie mają prawa działać.
Mistrz Gry
 
Mistrz GryRadek Nałęcz zaprasza do swojego programu twórców gier, scenarzystów, projektantów poziomów i reżyserów gier.
Tech - to logiczne
 
Tech - to logiczneJakub Malec zaprasza dziennikarzy portali i for związanych z technologią oraz YouTuberów prowadzących tech kanały.
Nowa Gra+
 
Nowa Gra+Katarzyna Jajuga, najpopularniejsza streamerka w Polsce, testuje wszystkie najgorętsze i najnowsze growe tytuły triple-A.
Deja Vu
 
Deja VuTak kiedyś wyglądało granie. Tadeusz Zieliński i Radek Nałęcz w sentymentalnej podróży do świata starych konsol i gier.
Ultraliga - za kulisami
 
Ultraliga - za kulisamiFlagowy produkt Polsat Games, czyli Ultraliga, profesjonalna polska liga esportowa w League of Legends od kuchni.
Rock w grach
 
Rock w grachRemigiusz „ROCK” Maciaszek, specjalnie dla widzów Polsat Games, ogrywa najnowsze gry, o których mówi cały świat.
Po Lekcjach
 
Po LekcjachZnani z grania w internecie Karolina „Namu” i Mateusz „Brzoza” Brzeziński teraz stworzą wybuchowy duet także w telewizji...
Level 7
 
Level 7Dawid Letachowicz przedstawia 7 pozycji, które zmieniały świat gier, bawiły, oburzały i na długo zostawały w pamięci.
Faux Paux
 
Faux PauxDwóch doświadczonych i bardzo gadatliwych weteranów branży skupia się na omawianiu najważniejszych wydarzeń tygodnia.
© Polsat Games 2020