Program TV
Wszystkie programy
Sortuj:
  • najpopularniejsze
  • alfabetycznie
Wszystko gra
 
Wszystko graMarina Krylova oraz Jędrzej Kupiec rozmawiają na ulicach polskich miast o grach, popkulturze i wpływie nowoczesnej technologii.
Gry Komputerowe Show: Wywiad
 
Gry Komputerowe Show: WywiadGwiazda redaktora Bartka Sitka nie świeciłaby tak mocno, gdyby nie zaproszone przez niego gwiazdy internetu.
Gry Komputerowe Show: Wyzwanie
 
Gry Komputerowe Show: WyzwanieGenerator Frajdy testuje limity, próbując wprowadzić gamingowe rozwiązania, które zdecydowanie nie mają prawa działać.
Mistrz Gry
 
Mistrz GryRadek Nałęcz zaprasza do swojego programu twórców gier, scenarzystów, projektantów poziomów i reżyserów gier.
Tech - to logiczne
 
Tech - to logiczneJakub Malec zaprasza dziennikarzy portali i for związanych z technologią oraz YouTuberów prowadzących tech kanały.
Nowa Gra+
 
Nowa Gra+Katarzyna Jajuga, najpopularniejsza streamerka w Polsce, testuje wszystkie najgorętsze i najnowsze growe tytuły triple-A.
Deja Vu
 
Deja VuTak kiedyś wyglądało granie. Tadeusz Zieliński i Radek Nałęcz w sentymentalnej podróży do świata starych konsol i gier.
Ultraliga - za kulisami
 
Ultraliga - za kulisamiFlagowy produkt Polsat Games, czyli Ultraliga, profesjonalna polska liga esportowa w League of Legends od kuchni.
Rock w grach
 
Rock w grachRemigiusz „ROCK” Maciaszek, specjalnie dla widzów Polsat Games, ogrywa najnowsze gry, o których mówi cały świat.
Po Lekcjach
 
Po LekcjachZnani z grania w internecie Karolina „Namu” i Mateusz „Brzoza” Brzeziński teraz stworzą wybuchowy duet także w telewizji...
LoLek i Kawunia
 
LoLek i KawuniaDaniel „Rajon” Pastusiak prowadzi najczęściej cytowany esportowy program publicystyczny w Polsce. Gośćmi są opiniotwórczy influencerzy.
Level 7
 
Level 7Dawid Letachowicz przedstawia 7 pozycji, które zmieniały świat gier, bawiły, oburzały i na długo zostawały w pamięci.
Faux Paux
 
Faux PauxDwóch doświadczonych i bardzo gadatliwych weteranów branży skupia się na omawianiu najważniejszych wydarzeń tygodnia.
© Polsat Games 2019