Program TV
Wszystkie programy
Sortuj:
  • najpopularniejsze
  • alfabetycznie
Ultraliga Teamfight Tactics
od 28 czerwca
Ultraliga Teamfight TacticsProdukcja Polsat Games, będąca rozwinięciem współpracy stacji z twórcami najpopularniejszej gry sieciowej świata - League of Legends.
Faux Paux
poniedziałek 17:00
Faux PauxDwóch doświadczonych i bardzo gadatliwych weteranów branży skupia się na omawianiu najważniejszych wydarzeń tygodnia.
GamePlay SHOW
 
GamePlay SHOWNie przegap ekscytującej audycji poświęconej nowoczesnym „grom bez prądu”.
Polska Liga Esportowa
 
Polska Liga EsportowaPolskie rozgrywki CS:GO w nowej odsłonie! Wspiera je między innymi Marcin Gortat. Kto okaże się najlepszy?
Giereczkowo by day
codziennie 9:00
Giereczkowo by dayDawid Letachowicz i Michał Francuz w grze Immortals Fenyx Rising. Czas na mitologiczną przygodę!
Giereczkowo by night
 
Giereczkowo by nightWiedźmin 3 po raz pierwszy w polskiej telewizji! Poznaj niezwykle interesującą historię bez cenzury Geralta z Rivii.
PoGraMy
 
PoGraMyPierwszy taki program u nas o świecie gier karcianych i planszowych, cieszących się w Polsce i na całym świecie ogromną popularnością.
Wszystko gra
 
Wszystko graMarina Krylova oraz Jędrzej Kupiec rozmawiają na ulicach polskich miast o grach, popkulturze i wpływie nowoczesnej technologii.
Gry Komputerowe Show: Wywiad
 
Gry Komputerowe Show: WywiadGwiazda redaktora Bartka Sitka nie świeciłaby tak mocno, gdyby nie zaproszone przez niego gwiazdy internetu.
Gry Komputerowe Show: Wyzwanie
 
Gry Komputerowe Show: WyzwanieGenerator Frajdy testuje limity, próbując wprowadzić gamingowe rozwiązania, które zdecydowanie nie mają prawa działać.
Mistrz Gry
 
Mistrz GryRadek Nałęcz zaprasza do swojego programu twórców gier, scenarzystów, projektantów poziomów i reżyserów gier.
Tech - to logiczne
 
Tech - to logiczneJakub Malec zaprasza dziennikarzy portali i for związanych z technologią oraz YouTuberów prowadzących tech kanały.
Nowa Gra+
czwartek 22:30
Nowa Gra+Katarzyna Jajuga, najpopularniejsza streamerka w Polsce, testuje wszystkie najgorętsze i najnowsze growe tytuły triple-A.
Deja Vu
 
Deja VuTak kiedyś wyglądało granie. Tadeusz Zieliński i Radek Nałęcz w sentymentalnej podróży do świata starych konsol i gier.
Ultraliga - za kulisami
 
Ultraliga - za kulisamiFlagowy produkt Polsat Games, czyli Ultraliga, profesjonalna polska liga esportowa w League of Legends od kuchni.
Rock w grach
czwartek 17:30
Rock w grachRemigiusz „ROCK” Maciaszek, specjalnie dla widzów Polsat Games, ogrywa najnowsze gry, o których mówi cały świat.
Po Lekcjach
codziennie 10:30
Po LekcjachZnani z grania w internecie Karolina „Namu” i Mateusz „Brzoza” Brzeziński teraz stworzą wybuchowy duet także w telewizji...
Level 7
piątek 17:30
Level 7Dawid Letachowicz przedstawia 7 pozycji, które zmieniały świat gier, bawiły, oburzały i na długo zostawały w pamięci.