2019-11-05

Wielki Finał Mistrzostw Świata League of Legends!

0

G2 Esports z Polakiem w składzie podejmie potęgę z Chin FunPlus Phoenix! Będzie to niesamowite starcie dwóch silnych drużyn, lecz to formacja reprezentująca LEC jest faworytem. Czy Marcin „Jankos” Jankowski zostanie jednym z pierwszych graczy, którzy zwyciężyli każdy turniej w którym uczestniczyli w tym roku i sięgnie po trofeum? Przekonaj się na własne oczy! Oglądaj w niedzielę 10 listopada od godz. 12:30, tylko w Polsat Games!

Europejska formacja w półfinale zwyciężyła z najbardziej utytułowaną drużyną w historii LoL-a, SK Telecom T1. Lee „Faker” Sang-hyeok nie dał rady Marcinowi „Jankosowi” Jankowskiemu i spółce, którzy potrzebowali czterech map, aby odesłać Koreańczyków do domu. Polski dżungler, „Król Pierwszej Krwi”, „Rzeźnik z Poznania” ponownie pokazał na co go stać i pierwszy raz w historii swojej profesjonalnej kariery wystąpi w finale Worldsów.

  

Rywalem „Jankosa” i spółki w walce o tytuł mistrzów świata będzie FunPlus Phoenix. Wielki Finał Mistrzostw Świata League of Legends w niedzielę odbędzie się 10 listopada w Paryżu. Transmisja od godz. 12:30 tylko w Polsat Games!

Oficjalny profil Polsat Games na Instagramie - @polsatgames

Polsat Games na Twitch.tv

Twitter - @polsatgames

Zobacz także:
30. edycja Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier
Druga edycja fantastycznego Game Music Festival
Jesień w Polsat Games. Ekscytujące nowe produkcje!
Wielki Finał Ultraligi. Wynik totalnie zaskakujący
Zobaczcie, jak wygląda Ultraliga i e-sport od środka. Wow!
Krzysztof Ibisz przedstawia kulisy Ultraligi. Wysoki poziom!

Komentarze