2022-01-11

Recenzja Polsat Games: Czy warto zagrać w „Far Cry 6”?

0

Najnowsza część kultowej serii FPS-ów. Idealny tytuł do zarwania kilku weekendów. W szóstej odsłonie produkcji obieracie za cel obalenie dyktatury. - Jeśli kochacie sundboksy, poczujecie się jak w niebie - przekonuje Kacper Pusztuk. Więcej w jego recenzji. Zobacz wideo!

O czym jest gra „Far Cry 6”?
Rozgrywka zaczyna się na fikcyjnej wyspie Yara, opanowanej przez zbrodniczy reżim Antona Castillo. Od razu próbujecie stamtąd prysnąć, ale nie wszystko idzie zgodnie z planem. Poznajecie dyktatora i jego syna, ale... cudem przeżywacie to spotkanie. Następnie trafiacie do ruchu oporu, stawiacie sobie za cel obalenie tyrana i zaczynacie właściwą grę.

Czy warto zagrać w „Far Cry 6”?
Bez wątpienia to tytuł na kilkadziesiąt godzin zabawy, podczas której będziecie mieli naprawdę sporo do zrobienia. - Historia wybitnie was nie wciągnie, ale też nie odrzuci. A przecież nie dla fabuły gramy w sundboksy - przekonuje Kacper Pusztuk. - Jeśli kochacie sundboksy i zbieranie wszystkich znaczników na mapie, poczujecie się jak w niebie - dodaje. Więcej w jego recenzji. Zobacz wideo!

A Ty jak oceniasz grę „Far Cry 6”?

Oficjalny profil Polsat Games na Instagramie - @polsatgames

Polsat Games na Twitch.tv

Twitter - @pol