2021-11-08

Recenzja Polsat Games: „Ghost of Tsushima”. Nowy wątek

0

Znakomite dodatki w wersji reżyserskiej hitowej produkcji studia Sucker Punch. Gra doczekała się nie tylko usprawnień rozgrywki, ale również nowego wątku fabularnego.. Więcej w recenzji Radosława Nałęcza, redaktora naczelnego Polsat Games. Zobacz wideo!

O czym jest gra „Ghost of Tsushima”?
W dodatku fabularnym do wersji reżyserskiej Jin wybiera się na wyspę Iki, żeby sprawdzić pogłoski o planowanej inwazji Mongołów pod przywództwem Orlicy. Na miejscu okazuje się, że główny bohater będzie musiał także zmierzyć się z własną przeszłością i historią swojego ojca. Rodowici mieszkańcy wyspy nie przepadają bowiem za familią Jina...

Czy warto zagrać w „Ghost of Tsushima”?
W wersji reżyserskiej twórcy z Sucker Punch zaoferowali graczom nie tylko nową historię, ale także „wodotryski” graficzne oraz uprawnienia w samej rozgrywce. - Jeden z najlepszych tytułów starej generacji. Nie jest to w żadnym wypadku odgrzewany kotlet, a wyśmienita potrawa, która wyszła - o dziwo - spod noża amerykańskich twórców. Ci jednak doskonale uchwycili w produkcji japońskiego ducha, dzięki czemu „Ghost of Tsushima” należy do takich gier, które zachwycają już od pierwszego wejrzenia - zachęca redaktor naczelny Polsat Games, Radosław Nałęcz. Więcej w jego recenzji. Zobacz wideo!

A Ty jak oceniasz grę „Ghost of Tsushima”?

Oficjalny profil Polsat Games na Instagramie - @polsatgames

Polsat Games na Twitch.tv

Twitter - @pol