2021-11-04

Recenzja Polsat Games: „Naraka”. Bijatyka na miecze

0

Najnowsza produkcja studia 24 Entertainment to niecodzienna wersja battle royale, której akcja toczy się w dalekowschodnim klimacie na wyspie Morus. Co Dominik „Nero” Dąbrowski mówi o grze? Zobacz wideo!

O czym jest gra „Naraka: Bladepoint”?
W pewnym uproszczeniu produkcja przypomina nieco konsolowe bijatyki. Z tą jednak różnicą, że ta niecodzienna wersja z battle royale, w odróżnieniu od gigantów gatunku, proponuje akcję w otwartym świecie. Co więcej, walka nie polega na strzelaniu z broni palnej. Z przeciwnikiem stajemy twarzą w twarz, posługując się bronią białą. Motywem głównym produkcji jest kultura i sztuki walki dalekiego wschodu.

Czy warto zagrać w „Naraka: Bladepoint”?
- Dopiero po ponad pięćdziesięciu godzinach gry podchodząc do pojedynku z przeciwnikiem mam jakąkolwiek pewność siebie - twierdzi Dominik „Nero” Dąbrowski. Z pewnością więc „Naraka: Bladepoint” to nie jest gra dla każdego. Trzeba mieć w sobie dużo wytrwałości, żeby przy niej dłużej niż kilka godzin. Ale tym, którzy poświęcą czas potrzebny na wypracowanie podstaw, produkcja na pewno przyniesie wiele przyjemności. Co jeszcze warto wiedzieć o grze? Zobacz wideo!

A Ty jak oceniasz grę „Naraka: Bladepoint”?

Oficjalny profil Polsat Games na Instagramie - @polsatgames

Polsat Games na Twitch.tv

Twitter - @pol