2022-01-15

Recenzja Polsat Games: „Komornik: Nieskruszony”

0

Wciągający visual novel stworzony na podstawie książek Michała Gołkowskiego i... wstęp do kolejnej części? Nie nazwałbym tej gry wybitną, ale nie czuję, żebym zmarnował przy niej czas - twierdzi Kacper Pusztuk. Więcej w jego recenzji. Zobacz wideo!

O czym jest gra „Komornik: Nieskruszony”?
To stworzony na podstawie książek Michała Gołkowskiego visual novel opowiadający losy Aniketosa I - komornika pozbywającego się ludzi na zlecenie nieba. Akcja dzieje się w pseudobibilijnym postapokaliptycznym świecie, gdzie ludzkość jest na skraju wyginięcia, a siłom anielskim bliżej jest do wynaturzonego sci-fi niż typowych cherubinów.

Czy warto zagrać w „Komornik: Nieskruszony”?
- Podczas pierwszych 15 minut byłem sceptycznie nastawiony. Nawet nie wiecie, jak się cieszę, że się pomyliłem - twierdzi Kacper Pusztuk, który przeszedł grę dwa razy, korzystając z dwóch różnych ścieżek. - O ile pierwsze podejście dało mi masę frajdy, w drugim głównie przeklikiwałem się przez to samo. Rozgrywka zajęła mi cztery godziny. Nie uważam ich za czas stracony - dodaje. Więcej w jego recenzji. Zobacz wideo!

A Ty jak oceniasz grę „Komornik: Nieskruszony”?

Oficjalny profil Polsat Games na Instagramie - @polsatgames

Polsat Games na Twitch.tv

Twitter - @pol