2020-05-15

Rainbow Six Polish Masters na antenie Polsat Games

0

Oglądaj najlepszych zawodników w rozgrywkach o randze Mistrzostw Polski! Osiem drużyn zawalczy o tytuł, chwałę i nagrody z puli 60 tysięcy złotych. Nie przegap naszej transmisji, którą zobaczycie w każdy czwartek od godziny 19:00, a także w pierwszy weekend września, kiedy to poznamy ostateczną klasyfikację Rainbow Six Polish Masters. Zaczynamy 28 maja. Poznaj uczestników i zasady turnieju.

Rainbow Six Polish Masters to oficjalne rozgrywki Ubisoft Polska o randze Mistrzostw Polski, które są kontynuacją Rainbow Six Masters League. Do turnieju przystąpią najlepsi zawodnicy w kraju, reprezentujący sześć zaproszonych organizacji i dwie, które awans uzyskały poprzez kwalifikacje. Wśród uczestników znaleźli się: AVEZ Esport, Izako Boars, Actina PACT, PRIDE, Invicta Gaming, Teetres SLAVGENT, .PS4 oraz Hummingbirds.

Drużyny rozpoczną rywalizację od fazy grupowej w systemie ligowym, a zakończą na finałach, które w zależności od sytuacji panującej w Polsce, odbędą się w internecie lub w studiu telewizyjnym Polsat Games. Wezmą w nich udział cztery najlepsze zespoły, wyłonione po 14 dniach meczowych inauguracyjnego etapu. Pierwsza kolejka zmagań odbędzie się już 28 maja, a zwycięzcę sezonu poznamy 6 września.

- Cieszymy się, że Rainbow Six Polish Masters w całości transmitowane będzie na antenie Polsat Games i wierzymy, że uczestnicy dostarczą widzom niezapomnianych emocji - mówi Ewa Czekała, szef programowy Polsat Games. - Dla nas oznacza to także poszerzenie oferty kanału o kolejny, bardzo ważny tytuł esportowy, który na całym świecie zyskuje coraz większą popularność - dodaje.

Do zwycięzców sezonu trafi połowa puli nagród, czyli 30 000 złotych. Wicemistrzowie otrzymają 15 000 złotych, zdobywcy trzeciego miejsca 7500 złotych, zaś czwartego 5000 złotych. Dodatkowo, najlepszy zawodnik turnieju otrzyma nagrodę w wysokości 2500 złotych.

Możliwość pokazania Rainbow Six Polish Masters to efekt współpracy Frenzy i Polsat Games z Ubisoft Polska. W przeszłości przez niemal dwa lata w studiu telewizyjnym odbyły się trzy finały mistrzowskich imprez z tego cyklu, a ich sukces doprowadził do poszerzenia wspólnych działań.

- Transmisje Rainbow Six Polish Masters w Polsat Games to ważny element podkreślający nową jakość rozgrywek wraz z pełnym rebrandingiem, zmianą struktury ligi czy też 3-krotnie większą pulą nagród. Jest to także symboliczne podsumowanie ostatnich dwóch lat wspólnej pracy oraz ukłon w stronę naszej stale rosnącej społeczności - mówi Kamil Ściana, Brand Manager CEE tytułu.

Oglądaj rozgrywki Rainbow Six Polish Masters w każdy czwartek od 28 maja o godzinie 19:00 w Telewizji POLSAT GAMES.

Oficjalny profil Polsat Games na Instagramie - @polsatgames

Polsat Games na Twitch.tv

Twitter - @polsatgames

Zobacz także:
Ultraliga: AGO Rogue mistrzem Polski i zwycięzcą sezonu
Najważniejsze turnieje 2020 roku w CS:GO w Polsat Games!