2019-12-06

All-Star 2019. Weekend z gwiazdami League of Legends

0

Oglądaj największe nazwiska w świecie LoL-a w akcji! W tym roku w Las Vegas spotkają się zarówno profesjonalni zawodnicy, jak i komentatorzy oraz influencerzy. Polska będzie miała aż trzech reprezentantów. Przede wszystkim wicemistrza świata, czyli Marcina „Jankosa” Jankowskiego z G2 Esports i dwóch streamerów – Damiana „Nervariena” Ziaję i Jakuba „Lothara” Szygulskiego. Emisja 6-8 grudnia w piątek, sobotę i niedzielę o godzinie 1:00.

All-Star to wydarzenie gromadzące największe osobistości League of Legends na świecie. W tym roku w Las Vegas spotka się 64 uczestników. Przez trzy dni będą rywalizować z przedstawicielami innych krajów, wśród których są też zdobywcy tytułu z tegorocznych mistrzostw świata czy gwiazdy regionalnych lig. Uczestnicy zagrają zarówno w League of Legends, jak i w Teamfight Tactics. Wydarzenie ma format rozrywkowy, ale nie brakuje tam ambicji do zwycięstwa.

  

Zobacz All-Star 2019 na naszych kanałach Polsat Games 6-8 grudnia w piątek, sobotę i niedzielę od godziny 1:00 w nocy. Powtórki w te same dni o godzinie 19:00. Oglądaj transmisję z drugiego dnia:

Oficjalny profil Polsat Games na Instagramie - @polsatgames

Polsat Games na Twitch.tv

Twitter - @polsatgames

Zobacz także:
Druga edycja największego turnieju w grę FIFA
Wielki Finał Mistrzostw Świata League of Legends!
Nowe odcinki „Faux Paux”. Powraca znany duet!
„Rock w grach” już od 2 października. Nie przegapcie!

Komentarze