2020-05-12

Zobacz European Leagues #Stay2score Cup!

0

Oglądaj turniej gwiazd topowych lig FIFA 20 z udziałem Jerzego Mielewskiego. W oczekiwaniu na wznowienie rozgrywek czas na piłkarskie emocji na wirtualnej murawie. Ekstraklasa wspólnie z siedmioma innymi ligami, zrzeszonymi w organizacji European Leagues, organizuje międzynarodowy turniej esportowy w grze FIFA 20 – „Stay2score”. Transmisje od 13 do 23 maja w Polsat Sport.

Każdą ligę reprezentować będą dwaj profesjonalni gracze FIFA oraz dwie osoby ze świata mediów i rozrywki, łączące esport ze sportem tradycyjnym. Drużynę „Ekstraklasa Games All Stars” tworzą Miłosz „Milosz93” Bogdanowski (profesjonalny gracz Legii Warszawa), Bartosz „bejott” Jakubowski (profesjonalny gracz Wisły Kraków), Adrian „Kamyk” Kamiński (komentator Ekstraklasa Games) i Jerzy Mielewski (komentator Polsat Sport).

Rywalizacja podzielona jest na dwie fazy. W pierwszej krajowe reprezentacje zmierzą się w systemie „każdy z każdym”. Pojedynek między ligami będzie składał się z dwóch meczów: jednego w wykonaniu profesjonalnych graczy FIFA i drugiego z udziałem celebrytów. Połączony wynik obydwu konfrontacji da finalny rezultat. Po rozegraniu wszystkich spotkań pierwszej fazy, reprezentacje czterech najlepszych lig piłkarskich awansują do fazy playoff, gdzie w trybie turniejowym powalczą o końcowe zwycięstwo.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Gramy! 🎮 8 topowych lig europejskich zmierzy się we wspólnym turnieju gwiazd FIFA20, transmisje już od środy na Polsat Sport!

Post udostępniony przez PKO Bank Polski Ekstraklasa (@ekstraklasa_official) Maj 11, 2020 o 2:07 PDT

Telewizyjne transmisje z polskim komentarzem zostaną zrealizowane przez kanał Polsat Sport. Turniej będzie można też śledzić w social mediach Ekstraklasy. Zawody skomentuje między innymi czołowy polski dziennikarz piłkarski - Bożydar Iwanow. Pierwsze transmisje odbędą się w środę 13 maja. Kolejne będą miały miejsce w sobotę 16 maja, w środę 20 maja i w piątek 22 maja. Finałowe rozgrywki zostaną rozegrane w sobotę 23 maja.

Osiem lig piłkarskich zaangażowanych w projekt:
• Austriacka Bundesliga
• Belgijska Pro League
• Holenderska Eredivisie
• Włoska Serie A
• Polska Ekstraklasa
• Portugalska Primeira Liga
• Hiszpańska La Liga
• Szwedzka Allsvenskan

Wszystkie transmisje turnieju wraz z meczami Ekstraklasa Games All Stars zostaną pokazane w kanale Polsat Sport. Sponsorem polskiej transmisji został właściciel sieci sklepów Media Expert. Turniej jest produkowany przez międzynarodową agencję esportową DreamHack przy współpracy z Omnicom Group dla European Leagues. Działania Ekstraklasy związane z projektem są koordynowane przez agencję marketingu sportowego Lagardere Sports Poland.

Oficjalny profil Polsat Games na Instagramie - @polsatgames

Polsat Games na Twitch.tv

Twitter - @polsatgames

Zobacz także:
Ultraliga: AGO Rogue mistrzem Polski i zwycięzcą sezonu
Najważniejsze turnieje 2020 roku w CS:GO w Polsat Games!