2020-04-24

ESL Mistrzostwa Polski w CS:GO na antenie Polsat Games

0

Oglądaj najlepszych zawodników w akcji i zgarniaj wyjątkowe nagrody! Pokażemy wybrane mecze z najbardziej prestiżowej ligi w naszym kraju, w której wystąpią uznane marki na polskiej scenie. Przekonaj się, kto stanie na najwyższym podium w 20. sezonie rozgrywek. Przygotowaliśmy także dla was specjalny konkurs! ESL Mistrzostwa Polski w CS:GO od 27 kwietnia od godz. 18:30 w Polsat Games.

ESL Mistrzostwa Polski to najdłużej działający cykl rozgrywek Counter-Strike: Global Offensive w kraju. W 20. sezonie osiem najlepszych drużyn będzie rywalizować o pulę nagród w wysokości 50 tys. zł. Faza zasadnicza zostanie rozegrana w systemie ligowym, a zespoły zawalczą o udział w play-offach i o awans do europejskich rozgrywek. Zwycięzcy zapewnią sobie grę w ESL Pro European Championship, a dodatkowo najwyżej sklasyfikowany team, który nie posiada miejsca w ESEA Mountain Dew League lub jej barażach, zagra w Climber Cupie, czyli zmaganiach dających przepustkę do ESEA MDL, będącej przedsionkiem ESL Pro League.

Na naszej antenie pokażemy wybrane spotkania z ligi. - Cieszymy się, że możemy pokazywać nie tylko rywalizację o miano najlepszej drużyny na świecie, ale także polskie zespoły walczące o tytuł mistrza kraju. To jeszcze bardziej uatrakcyjni naszą ramówkę i jestem pewna, że wzbudzi duże emocje wśród fanów CS:GO - powiedziała Ewa Czekała, szef programowy Polsat Games.

To kolejne rozgrywki z Counter Strike: Global Offensive, które objęliśmy transmisją. Wcześniej pokazywaliśmy m.in. Intel Extreme Masters w Katowicach czy 11. sezon ESL Pro League. Tym razem dodatkowo przygotowaliśmy wraz ESL Polska niespodziankę dla widzów. - Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w akcji #kibicujzdomu i pokazania nam, w jaki sposób emocje e-sportowe są obecne w waszych domach podczas oglądania EMP. Najlepszych kibiców nagrodzimy bezcennymi nagrodami - oświadczył Adrian Kostrzębski, Rzecznik Prasowy ESL Polska.

Zasady są proste. Podziel się tym, jak kibicujesz za pomocą zdjęć lub wideo. Wrzuć je jako posty publiczne na swoje profile na Instagramie z hashtagami #kibicujzdomu i #ESLMP20. Jury wybierze trzech autorów najlepszych prac. Osoba na pierwszym miejscu będzie miała wyjątkową możliwość odwiedzenia studia Polsat Games i występu w zapowiedzi kolejnego sezony ESL MP. Drugie miejsce nagrodzimy treningiem z KubiKiem i meczem CS:GO z Kingą Kujawską. Natomiast szczęśliwiec, który znajdzie się na ostatnim miejscu na podium, ale wcale nie najgorszym, rozegra wspólne spotkanie w CS:GO z Morgenem i dostanie specjalne gadżety. Dodatkowo, co tydzień nagrodzimy twórców najlepszych zdjęć lub wideo giftami od ESL. Konkurs potrwa od fazy zasadniczej aż do finałów.

  

Pierwsze mecze ESL Mistrzostw Polski w CS:GO będą transmitowane w Polsat Games 27 i 28 kwietnia o godzinie 18:30. Mistrza poznamy 31 maja. Z uwagi na epidemię koronawirusa, rozgrywki w pełni rozegrane zostaną przez Internet.

Oficjalny profil Polsat Games na Instagramie - @polsatgames

Polsat Games na Twitch.tv

Twitter - @polsatgames

Zobacz także:
Ultraliga: AGO Rogue mistrzem Polski i zwycięzcą sezonu
Najważniejsze turnieje 2020 roku w CS:GO w Polsat Games!