2020-02-07

Porządne granie w programie „Giereczkowo by day i by night”

0

Które gry lepiej ogrywa się w nocy, a które w dzień? Czas się przekonać! Szykuj się na konkretną dawkę rozrywki i oglądaj jak chłopaki z Polsat Games radzą sobie w wymagających produkcjach. W ciągu dnia duet Mikołaj „Silv4n” Sinacki oraz Kacper Śmigiel będą grać w Gwiezdne wojny: Upadły zakon, a nocą duet Dawid „Azonh” Letachowicz i Tomasz „Magvayer” Filipiuk w Wiedźmina 3! Emisja od 10 lutego.

Wiedźmin 3 po raz pierwszy w polskiej telewizji! Tej polskiej produkcji nie trzeba nikomu przedstawiać. Poznaj niezwykle interesującą historię najpopularniejszego łowcę potworów, czyli Geralta z Rivii. „Giereczkowo by night” bez cenzury od poniedziałku do niedzieli o godzinie 23:00. Premiera 10 lutego.

 

To nie koniec emocjonującego grania. Dawno, dawno temu w odległej galaktyce. Czas zmierzyć się z jasną i ciemną stroną mocy w porywającej historii opowiedzianej w grze Gwiezdne wojny: Upadły zakon. Oglądaj premierowe odcinki „Giereczkowo by day” premierowe odcinki od poniedziałku do piątki o godzinie 10:30. Zaczynamy 10 lutego.

  

Oficjalny profil Polsat Games na Instagramie - @polsatgames

Polsat Games na Twitch.tv

Twitter - @polsatgames

Zobacz także:
Ultraliga w liczbach. Drugi sezon pobił kolejne rekordy!
Polski „Weekend Gwiazd” League of Legends 2019!
All-Star 2019. Weekend z gwiazdami League of Legends
Nowe odcinki „Faux Paux”. Powraca znany duet!
„Rock w grach” już od 2 października. Nie przegapcie!