2019-10-24

Esport & Gaming Forum. Transmisja u nas!

0

Wyjątkowe wydarzenie na polskiej scenie sportów elektronicznych, które odbędzie się w formie TV show. Na konferencji wystąpią polscy i zagraniczni speakerzy. Jej celem jest promocja sportu elektronicznego w kręgach biznesowych, marketingowych i medialnych, promowanie inicjatyw działających na rzecz rozwoju sportu elektronicznego oraz tworzenie przestrzeni do wymiany wiedzy między członkami społeczności. Oglądaj już teraz!

Wydarzenie odbędzie się 24 października w Warszawie na scenie głównej, scenie edukacyjnej oraz w ramach warsztatów mentor hours. Na scenie głównej wystąpią kluczowi speakerzy, przedstawiający spojrzenie na branżę ze strony wiodących podmiotów kształtujących rynek. Będą to goście o międzynarodowej renomie. Scenę główną uzupełnią rozmowy z cenionymi osobami spoza branży, które wniosą obiektywne, alternatywne spojrzenie na sytuację sportu elektronicznego.

Transmisję prosto ze studia Polsat Games z Esports Gaming Forum ze sceny edukacyjnej obejrzysz pod niniejszym linkiem, ze sceny biznesowej tutaj.

Źródło: Materiały Organizatora

Oficjalny profil Polsat Games na Instagramie - @polsatgames

Polsat Games na Twitch.tv

Twitter - @polsatgames

Zobacz także:
Jesień w Polsat Games. Ekscytujące nowe produkcje!
Wielki Finał Ultraligi. Wynik totalnie zaskakujący
Zobaczcie, jak wygląda Ultraliga i e-sport od środka. Wow!
Krzysztof Ibisz przedstawia kulisy Ultraligi. Wysoki poziom!

Komentarze