2019-10-16

Poznań Game Arena 2019. Gamingowe święto

0

Największe targi gier w Europie Środkowo-Wschodniej zaskoczą mocą atrakcji. Jako Polsat Games jesteśmy patronami medialnymi wydarzenia i serdecznie na nie zapraszamy. W programie premierowe pokazy gier i sprzętu, turnieje e-sportowe, spotkania z gwiazdami, konferencje i konkursy z cennymi nagrodami. Podczas czternastej edycji rozpocznie się Polska Liga Esportowa, a najlepsze drużyny w kraju w grze Counter Strike będą mogły zaprezentować się w obecności 80 tysięcy ludzi. PGA 2019 odbędzie się w dniach 18-20 października.

Wydarzenie zaskoczy wielu entuzjastów elektronicznej rozgrywki świetnymi niespodziankami. Na początek prawdziwa bomba! Pierwszy pokaz Cyberpunk 2077 w Polsce. Wszyscy odwiedzający będą mogli zobaczyć w akcji najnowszą produkcję CD PROJEKT RED w polskiej wersji językowej. Mimo że gra zadebiutuje na rynku dopiero w kwietniu 2020 roku, to już teraz bije rekordy w kontekście wersji przedpremierowych.

Mamy także dobrą wiadomość dla wszystkich wyczekujących nowych produkcji od Ubisoftu. Premierowo zostanie zaprezentowana demonstracyjna wersja gry Watch Dogs Legion. Pokazy kinowe będą się odbywały we wszystkie dni targów. W strefie Ubisoft pojawią się też takie produkcje jak: Ghost Recon Breakpoint, The Division 2, Anno 1800, Just Dance czy Rainbow Six Siege.

Na PGA nastąpi także oficjalne rozpoczęcie sezonu Jesień 2019 Polskiej Ligi Esportowej. Wystartuje Dywizja Mistrzowska w Counter Strike a  topowi zawodnicy pokażą na co ich stać na specjalnie do tego przygotowanej scenie gamingowej WarmUP przy aplauzie 80 tysięcy zebranych widzów. Oprócz istniejących dywizji CS:GO i League of Legends planowane jest uruchomienie nowych m.in. w grę FIFA i Simracing.

Będzie to uczta dla oka, ale także dla ucha. Miłośnicy muzyki z wirtualnego świata będą mogli rozkoszować się ukochanymi soundtrackami z takich gier jak: Doom, Assasins Creed, Wiedźmin czy God of War w wykonaniu 80-osobowej orkiestry symfonicznej CoOperate Orchestra ze wsparciem Chóru Akademickiego UAM. Wszystko to zadzieje się w trakcie Epic Game Music.

Nie możecie przegapić tego, co przygotowało dla was Nintendo. 90 konsol gotowych do przetestowania najgorętszych produkcji, w tym m.in. Ring Fit Adventure i gry od niezależnych twórców.

Poznań Game Arena to trzydniowe wydarzenie, które będzie trwało od 18 października do 20 października. Podczas tegorocznej edycji zwiedzający będą mieli okazję spotkać ponad 220 wystawców, w tym czołowe marki ze świata gier. Dziesięć pawilonów pełnych multimedialnych atrakcji wypełni aż 1500 stanowisk do gier. Nie zabraknie również twórców niezależnych, którzy w strefie Indie Games zaprezentują 130 polskich i zagranicznych tytułów. Polsat Game jest patronem medialnym wydarzenia. Spotkajmy się na PGA 2019.

Oficjalny profil Polsat Games na Instagramie - @polsatgames

Polsat Games na Twitch.tv

Twitter - @polsatgames

Zobacz także:
Jesień w Polsat Games. Ekscytujące nowe produkcje!
Wielki Finał Ultraligi. Wynik totalnie zaskakujący
Zobaczcie, jak wygląda Ultraliga i e-sport od środka. Wow!
Krzysztof Ibisz przedstawia kulisy Ultraligi. Wysoki poziom!

Komentarze