2019-09-10

CosplayON - weź udział w wyjątkowym konkursie!

0

Panie i Panowie! Cosplayerzy i cosplayerki! Mamy dla Was świetną wiadomość! Jeśli zrobiliście własnoręcznie ciekawy projekt cosplayowy, to ta akcja jest dla Ciebie! Weź udział w konkursie, w którym zwycięzca zostanie bohaterem filmu dokumentalnego, a dodatkowo organizatorzy pomogą mu wykonać kostium wart 5 tys. zł na specjalny pokaz na przyszłoroczną Maskaradę! Patronem akcji jest Polsat Games.

Cosplay to artystyczna zajawka, w ramach której osoby nazywane cosplayerami tworzą przebrania i wcielają się w postać fikcyjną m.in. ze świata gier komputerowych. Miłośników tego hobby jest coraz więcej w Polsce, co możemy obserwować na branżowych wydarzeniach takich jak Pyrkon 2019 (autorka zdjęć: Sandra Biegun).


Teraz możecie wziąć udział w wyjątkowym konkursie, w którym do wygrania są cenne nagrody. Masz unikalną szansę, aby pokazać światu swój unikalny projekt cosplayowy! Zasady wzięcia udziału, harmonogram i formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie pod tym linkiem. Czas ucieka! Nie zwlekaj! Zgłoszenia można przesyłać do 27 września!

Oficjalny profil Polsat Games na Instagramie - @polsatgames

Polsat Games na Twitch.tv

Twitter - @polsatgames

Zobacz także:
Jesień w Polsat Games. Ekscytujące nowe produkcje!
Wielki Finał Ultraligi. Wynik totalnie zaskakujący
Zobaczcie, jak wygląda Ultraliga i e-sport od środka. Wow!
Krzysztof Ibisz przedstawia kulisy Ultraligi. Wysoki poziom!

Komentarze