2019-08-28

Zacięta walka w małym finale! Diabły vs Illuminar

0

Na takie mecze czekała cała e-sportowa Polska i wszyscy fani League of Legends. Najważniejsze rozgrywki krajowe wkraczają w najważniejszą fazę. Dwa ostatnie spotkania zadecydują o tym, kto będzie reprezentować nasz kraj w turnieju European Masters. W małym finale zobaczyliśmy starcie devils.one z Illuminar Gaming.

Stawki spotkania nikomu nie trzeba było przypominać. Wygrany spotka się w Wielkim Finale z Rogue Esports Club, a przegrany zajmie zaszczytne trzecie miejsce w drugim sezonie Ultraligi. Jak pokazuje nam świat sportu, to co się dzieje w trakcie całego sezonu, czasami nie odzwierciedla tego, co dzieje się w fazie pucharowej. Czy tak będzie tym razem?

Całe wydarzenie rozpoczął duet Krzysztofa Ibisza z Maciejem Dowborem, co tylko podgrzało emocje przed spotkaniem i przyciągnęło kolejnych widzów przed ekrany. Wszyscy spodziewali się wyrównanej rozgrywki i takie ono było. Gracze pokazali kawał dobrego i taktycznego LoL-a. Kto ostatecznie zwyciężył i przekonał nas swoim stylem gry? Oglądajcie materiał!

Oficjalny profil Polsat Games na Instagramie - @polsatgames

Polsat Games na Twitch.tv

Twitter - @polsatgames

Zobacz także:
Drugi emocjonujący półfinał Ultraligi. IHG vs ARR
Playoffy Ultraligi czas zacząć! Pierwszy mecz: AVE vs ARR
Drugi dzień fazy pucharowej Ultraligi: iHG vs PRIDE
Piekielnie dobre starcie w Ultralidze! Diabły vs REC
Krzysztof Ibisz gospodarzem finałów Ultraligi!

Komentarze