2019-08-08

Maciej Dowbor prowadzącym fazy playoff Ultraligi

0

Znany prezenter Polsatu gospodarzem decydujących spotkań League of Legends. Maciej Dowbor w swoim portfolio ma już takie prestiżowe produkcje jak „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Nowego prowadzącego Ultraligi zobaczymy również w wywiadach pomeczowych oraz materiałach kulisowych. Faza pucharowa od wtorku 13 sierpnia na antenie Polsat Games.

- Sam jestem graczem, ale też z wielką uwagą i zainteresowaniem śledzę zjawisko esportu oraz gamingu. Widzę, jak prężnie rozwija się ta dyscyplina również w Polsce. Nie mogę się doczekać pierwszego meczu ćwierćfinałowego. Zapraszam wszystkich we wtorek 13 sierpnia o godzinie siedemnastej do Polsat Games - mówi Maciej Dowbor.

  

W playoffach Ultraligi zagra 6 najlepszych zespołów z fazy zasadniczej. Oprócz finalistów poprzedniego sezonu - devils.one i Rogue Esports Club - w warszawskim studio Polsat Games zobaczymy drużyny AVEZ, piratesports, PRIDE i Illuminar Gaming. W pierwszym spotkaniu zespół AVEZ zmierzy się z piratesports. Drużyny zagrają w systemie best of 5, czyli do trzech zwycięstw.

Ultraliga to profesjonalne esportowe rozgrywki League of Legends transmitowane na telewizyjnej antenie Polsat Games i w internecie. Jest jedną z ośmiu lig regionalnych oficjalnie współpracujących z Riot Games, właścicielem gry League of Legends. Drużyny walczą o nagrody pieniężne z puli 100 tysięcy złotych i o awans do europejskich rozgrywek European Masters. Ostatni finał oglądało na żywo ponad 100 tysięcy osób, a publikacje w mediach społecznościowych dla całego sezonu zebrały ponad 20 mln wyświetleń.

 

Oficjalny profil Polsat Games na Instagramie - @polsatgames

Polsat Games na Twitch.tv

Twitter - @polsatgames

Zobacz także:
Polak wicemistrzem świata na igrzyskach w Chinach
Dying Light 2 - polski hit już wiosną 2020
Widzieliśmy nowe demo Cyberpunka 2077
„Lothar” z G2 ocenia Teamfight Tactics, grę od Riot Games

Komentarze