2019-08-14

Playoffy Ultraligi czas zacząć! Pierwszy mecz: AVE vs ARR

0

Nadszedł wyczekiwany dzień przez polskich fanów League of Legends. Rozpoczęła się faza pucharowa drugiego sezonu Ultraligi, gdzie sześć najlepszych drużyn zawalczy o tytuł mistrza. W pierwszym spotkaniu zespół AVEZ zmierzył się z piratesports. Czy popularni piraci stawiani w roli underdoga, postawili twarde warunki „Bolszakowi” i spółce? Przekonajcie się sami!

Przypomnijmy szybko zasady. Do playoffów zakwalifikowało się 6 najlepszych zespołów z fazy zasadniczej. Oprócz finalistów poprzedniego sezonu - devils.one i Rogue Esports Club - w warszawskim studio Polsat Games zobaczymy drużyny AVEZ, piratesports, PRIDE i Illuminar Gaming. Wszystkie spotkania fazy pucharowej zostaną rozegrane w systemie best of 5, czyli do trzech wygranych. Zmagania zakończy finał zaplanowany na 28 sierpnia. Dwie najlepsze drużyny będą reprezentować Polskę na europejskim turnieju EU Masters.

Pierwszy mecz od razu przypomniał nam za co kochamy Ultraligę. Nieprzewidywalne zwroty akcji, indywidualne zagrania i do tego drużyny, które świetnie przygotowują się taktycznie pod konkretnego przeciwnika. Zobaczcie co się działo w pierwszym meczu fazy playoff Ultraligi - AVE kontra ARR.

Oglądaj Ultraligę w każdy wtorek i środę od godziny siedemnastej na antenie Polsat Games.

Oficjalny profil Polsat Games na Instagramie - @polsatgames

Polsat Games na Twitch.tv

Twitter - @polsatgames

Zobacz także:
Maciej Dowbor prowadzącym fazy playoff Ultraligi
Dying Light 2 - polski hit już wiosną 2020
Widzieliśmy nowe demo Cyberpunka 2077
„Lothar” z G2 ocenia Teamfight Tactics, grę od Riot Games

Komentarze