2019-08-14

Zostań mistrzem siatkówki w Volleyball Championship

0

Nie tylko fani sportu już wiedzą o kolejnym sukcesie polskich siatkarzy, którzy wywalczyli awans na igrzyska olimpijskie w Tokio. W oczekiwaniu na prestiżowy turniej i mecze Biało-Czerwonych możesz już teraz zagrać w Volleyball Championship. Wkrótce wersja multiplayer, która powstanie dzięki zbiórce w kampanii crowdfundingowej. Dołącz do gry!

Najwyższy wynik w rankingu gier mobilnych, sportowych wśród polskich twórców. Do tego ponad cztery miliony pobrań od 2015 roku i średnio trzydzieści tysięcy graczy dziennie. Volleyball Championship od kilku lat cieszy się niesłabnącą popularnością w Polsce i na świecie.

W grze wcielamy się w trenera jednej z 36 drużyn, którą prowadzimy do zwycięstwa, zbierając doświadczenie i poprawiając umiejętności poszczególnych zawodników. Dzięki nieskomplikowanej mechanice sterowania początkujący gracze szybko zaczną czerpać radość z rozgrywki. Zabawę możemy stopniować poprzez różne poziomy trudności i dwa tryby gry – szybki mecz i turniej. Warto dodać, że Volleyball Championship jest oficjalną grą mobilną Mistrzostw Europy w siatkówce.

Aktualnie twórcy zbierają środki na stworzenie wersji multiplayer w Volleyball Championship. Podkreślają, że chcą, aby produkcja była darmowa i dostępna dla wszystkich. Zbiórka potrwa jeszcze 26 dni. Więcej informacji o tym, jak możecie wesprzeć, znajdziecie na portalu Indiegogo pod tym adresem.

Oficjalny profil Polsat Games na Instagramie - @polsatgames

Polsat Games na Twitch.tv

Twitter - @polsatgames

Zobacz także:
Maciej Dowbor prowadzącym fazy playoff Ultraligi
Dying Light 2 - polski hit już wiosną 2020
Widzieliśmy nowe demo Cyberpunka 2077
„Lothar” z G2 ocenia Teamfight Tactics, grę od Riot Games

Komentarze