2019-07-04

Dying Light 2 - polski hit już wiosną 2020

0

Dying Light 2 to kolejny polski hit, który zrobi zamieszanie na rynku gier w 2020 roku. Produkcja studia Techland zaskoczy graczy m.in. ogromnym wpływem ich decyzji na przebieg rozgrywki i wygląd świata. Twórcy podkreślają, że to nie będzie klasyczny sequel, tylko gra z zupełnie nowymi rozwiązaniami na rynku i z ogromnym rozmachem.

Twórcy opowiadają o swoich ambicjach związanych z Dying Light 2. – Chcemy stworzyć taką grę, która zrobić coś po raz pierwszy w historii gier, gdzie decyzje gracza będą dramatycznie, na ogromną skalę, zmieniały całą rozgrywkę. To w jaki sposób ona wygląda, jak działa, jak rozwija się fabuła, z jakich narzędzi może korzystać gracz, jakie obiekty są interaktywne w środowisku itd. – mówi Tymon Smektała z Techlandu, producenta gry Dying Light.

– Każda podjęta decyzja w trakcie rozgrywki wpłynie na świat dookoła gracza – dodaje. Producentom gry zależy, aby każdy gracz przeszedł Dying Light 2 na swój, indywidualny sposób. Premiera kontynuacji hitowej polskiej fabularnej gry akcji z elementami survival horroru jest zaplanowana na wiosnę 2020.

Oficjalny profil Polsat Games na Instagramie - @polsatgames

Polsat Games na Twitch.tv

Zobacz także:

„Lothar” z G2 ocenia Teamfight Tactics, grę od Riot Games
Wywiad rzeka z „Jankosem”, zwycięzcą MSI 2019

Komentarze