2022-08-10

Ultraliga Teamfight Tactics: Wielki finał w formacie LAN

0

Ośmiu najlepszych graczy w poniedziałek 15 sierpnia w studiu Polsat Games w walce o tytuł Mistrza Polski, nagrody z puli 26 000 złotych i awans do europejskich rozgrywek Star Cup i Super Brawl. To wyjątkowy finał, bowiem decyzją organizatora Ultraliga Teamfight Tactics, firmy FRENZY, oraz producenta gry - Riot Games, na finał do studia zostali zaproszeni także kibice. Limitowana liczba wejściówek trafiła do społeczności w drodze konkursów zorganizowanych przez FRENZY, Riot Games oraz Macieja „Kezmana” Gramackiego i Cezarego „BlackFireIce” Cholewskiego.

Faza Bitwy
Czwarty sezon Ultraligi TFT wszedł w decydujący etap, co nie znaczy, że emocje słabną. Faza Bitwy obfituje w ciekawe i nietypowe kompozycje, a gracze pozwalają sobie na ryzykowną grę, dokręcając bardzo mocne jednostki na 3*. Ciekawostką jest także dobra dyspozycja debiutantów, którymi są Spoti, Vernacc i Morgoth, walczący o miejsca finałowe z weteranami: Zbrojsonem, Vicer'em, Simplywojtkiem, Shircanem oraz Sagem.

Wielki Finał
Miejsce w Wielkim Finale zagwarantowało sobie w pierwszej kolejności sześciu zawodników, którzy byli najlepsi w fazie karuzeli: Left, Aki, ANO Shreddin, DV1 Erneściak, BLP Kubixon oraz Kezman. Stawkę uzupełni dwóch kolejnych, a przd całą ósemką rozstrzygająca seria pojednków 15 sierpnia w studiu Polsat Games i przy aplauzie publiczności.

Wejściówki na LAN
Limitowane wejściówki na wydarzenie do zgarnięcia w serii konkursów organizowanych przez firmy FRENZY i Riot Games oraz Macieja „Kezmana” Gramackiego i Cezarego „BlackFireIce” Cholewskiego. Informacje jak je zdobyć, dostępne na portalach społecznościowych podmiotów biorących udział w zabawie. Żeby wygrać jeden z biletów od FRENZY, trzeba uważnie śledzić transmisję Ultraligi TFT. Komentatorzy w przerwach meczowych zadają kilka pytań, powtórzonych następnie na oficjalnym profilu Ultraligi na Twitterze, a osoby, które najszybciej lub najlepiej (w zależności od poszczególnego zadania konkursowego) udzielą odpowiedzi, otrzymają bilet wstępu na finały LAN-owe.

Transmisja z ostatniego dnia Fazy Bitwy na kanałach Polsat Games w Internecie i telewizji w czwartek 11 sierpnia od godz. 18:00, a Wielki Finał w poniedziałek 15 sierpnia od godz. 16:00.

O FRENZY
FRENZY to dom produkcyjny odpowiadający za powstanie i prowadzenie telewizyjnego kanału Polsat Games. Firma produkuje wydarzenia związane z esportem i gamingiem, realizuje transmisje z rozgrywek, a także tworzy treści oraz opracowuje i wdraża kampanie reklamowe. Obsługuje również profesjonalny, zautomatyzowany sprzęt telewizyjny umożliwiający tworzenie programów reality show z każdego zakątka globu. Współzałożycielem FRENZY jest Piotr Żak, członek Rady Nadzorczej Cyfrowego Polsatu S.A., jednej z największych platform cyfrowych w Europie i największej w Europie Środkowo-Wschodniej.

Oficjalny profil Polsat Games na Instagramie - @polsatgames

Polsat Games na Twitch.tv

Twitter - @pol