2022-07-13

Ultraliga Teamfight Tactics: Czwarty sezon w Polsat Games

0

Organizowany przez FRENZY Turniej Ultraliga Mistrzostwa Polski w Teamfight Tactics to walka 16 najlepszych polskich o nagrody z puli 26 000 złotych oraz awans do europejskich rozgrywek Star Cup i Super Brawl. W czwartym sezonie rozgrywek między innymi znani z poprzednich edycji zawodnicy, tacy jak obecny mistrz Polski Łukasz Strzyżewski (Sage), Bartek Zbroja (AGO Zbrojson), Kacper Piśniak (shircane) czy Alan Biały (Aki). Za organizację turnieju odpowiada firma FRENZY. Transmisja rozgrywek w Polsat Games (TV i internet) w każdy poniedziałek o godz. 18:00.

Trzy etapy ligowych zmagań
Teamfight Tactics to osadzona w świecie League of Legends gra studia Riot Games typu auto battler, w której gracz tworzy kombinację wojowników, mierzących się z drużynami pozostałych siedmiu graczy w serii potyczek one on one. W czwartym sezonie najważniejszych polskich rozgrywek w TFT zawodnicy mierzą się w trzech fazach zmagań ligowych - karuzeli, bitwie i wielkim finale.

W rywalizacji najlepsi z najlepszych
Do udziału w fazie zasadniczej rozgrywek zaproszona została czwórka najlepszych zawodników ubiegłego sezonu Ultraligi TFT - Sage, Zbrojson, Aki oraz Kubixon. Sześć miejsc przypadło najlepszym zawodnikom w rankingu EUW, wśród których znaleźli się znani w środowisku streamerzy Szymon Jakubowski (ANO Shreddin) i Maciej Gramacki (Kezman), gościnnie występujący też w roli casterów w poprzednim sezonie. Oprócz wymienionej dwójki w rywalizacji również Nadim Maani (AGO Leleouch), Kornel Wiśniewski (Erneściak), Kacper Piśniak (shircane) i Alan Mikołaczyk (ANO Vicer). Dwa kolejne spoty zgarnęli topowi stratedzy z rankingu serwera EUNE, czyli Franciszek Grutzmacher (BLP Spoti) i Sebastian Chajutin (Left). Ostatnie cztery wywalczyli w otwartych kwalifikacjach Stanisław Morgaś (Morgoth), Jakub Rutkowski (Vernacc), Wojtek Cetner (ANO simplywojtek) i Marcin Głowacki (SOFIXIT M0arcin).

Uczestnicy 4. sezonu Ultraliga Mistrzostw Polski w Teamfight Tactics:
1. Łukasz Strzyżewski (Sage)
2. Bartek Zbroja (AGO Zbrojson)
3. Alan Biały (Aki)
4. Jakub Warzecha (BLP Kubixon)
5. Nadim Maani (AGO Leleouch)
6. Szymon Jakubowski (ANO Shreddin)
7. Kacper Piśniak (shircane)
8. Kornel Wiśniewski (Erneściak)
9. Maciej Gramacki (Kezman)
10. Alan Mikołaczyk (ANO Vicer)
11. Franciszek Grutzmacher (BLP Spoti)
12. Sebastian Chajutin (Left)
13. Stanisław Morgaś (Morgoth)
14. Jakub Rutkowski (Vernacc)
15. Wojtek Cetner (ANO simplywojtek)
16. Marcin Głowacki (SOFIXIT M0arcin)

Realizacja na najwyższym poziomie
Za organizację turnieju, oprawę graficzną, realizację transmisji i komunikację projektu w social mediach odpowiedzialna jest firma FRENZY. Do projektu zaproszeni zostali również znani z poprzednich edycji casterzy Teamfight Tactics tacy jak Dawid „Azonh” Letachowicz, Michał „Myha” Francuz oraz Cezary „BlackFireIce” Cholewski. - Staramy się, aby projekt Ultraliga Mistrzostwa Polski w Teamfight Tactics z roku na rok wchodził na coraz wyższy poziom produkcyjny i realizacyjny. W tym celu zorganizowaliśmy media day, podczas którego nagrywaliśmy materiały do promocji turnieju w trakcie całego sezonu. Ubiegły sezon zwieńczyły też pierwsze w tej części Europy rozgrywki LAN - mówi Marcin Kilar, Dyrektor Zarządzający FRENZY.

Najświeższe informacje z rozgrywek można śledzić na kanałach Ultraliga na Facebooku, Twitterze i Instagramie. Transmisja z turnieju w każdy poniedziałek od godz. 18:00 na kanale Polsat Games oraz w Internecie na platformie Twitch i YouTube.

***

FRENZY to dom produkcyjny odpowiadający za powstanie i prowadzenie telewizyjnego kanału Polsat Games. Firma produkuje wydarzenia związane z esportem i gamingiem, realizuje transmisje z rozgrywek, a także tworzy treści oraz opracowuje i wdraża kampanie reklamowe. Obsługuje również profesjonalny, zautomatyzowany sprzęt telewizyjny umożliwiający tworzenie programów reality show z każdego zakątka globu. Współzałożycielem FRENZY jest Piotr Żak, członek Rady Nadzorczej Cyfrowego Polsatu S.A., jednej z największych platform cyfrowych w Europie i największej w Europie Środkowo-Wschodniej.

Oficjalny profil Polsat Games na Instagramie - @polsatgames

Polsat Games na Twitch.tv

Twitter - @pol