2020-10-29

Trinity Force Puchar Polski w LoL-a od 1 listopada

0

Nowy turniej League of Legends wspierany przez Riot Games na antenie Polsat Games. Zakończył się etap otwartych kwalifikacji do rozgrywek, które dołączają do listy autorskich produkcji naszej stacji. Uczestnicy powalczą o nagrody z puli pieniężnej wynoszącej 50 000 złotych. Transmisje równolegle w telewizji oraz w internecie od niedzieli 1 listopada o godz. 17:00.

Cztery tury wstępnej fazy turnieju wyłoniły osiem najlepszych zespołów Trinity Force Pucharu Polski, które walkę o zwycięstwo rozpoczną w drabince podwójnej eliminacji. Wśród uczestników nowych rozgrywek są: triumfatorzy EU Masters - AGO Rogue, zwycięzcy czwartego sezonu Alior Bank Ultraligi - K1CK Neosurf, drużyny poprzedniego sezonu Ultraligi - piratesports, 7more7, Illuminar Gaming i zupełnie nowe formacje - Płonące Garnitury, No Name Esport oraz Cream Real Betis.

- Dodatkowa okazja do rywalizacji dla polskich zespołów League of Legends to kolejny krok w kierunku jeszcze większej profesjonalizacji rodzimej sceny esportowej. Cieszę się, że nasz partner, firma Riot Games, docenia wkład Polsat Games w rozwój krajowego podwórka. Kolejna produkcja LoL-a na antenie tej stacji to przede wszystkim zasługa graczy, którzy nieprzerwanie od pierwszej edycji Ultraligi odnoszą wielkie sukcesy na arenie międzynarodowej. Z pewnością podczas Trinity Force Pucharu Polski czeka nas mnóstwo emocjonujących spotkań, na które już teraz zapraszam do Polsat Games - powiedział Marcin Kilar, Dyrektor Operacyjny w firmie FRENZY.

Komentarzem i analizą podczas Trinity Force Pucharu Polski zajmie się zespół komentatorów doskonale znanych widzom Polsat Games. Będą to Dawid „Azonh” Letachowicz, Michał „Avahir” Kudliński, Tomasz „TheFakeOne” Milaniuk, Mikołaj „Silv4n” Sinacki, Tomasz „Magvayer” Filipiuk oraz Michał „Myha” Francuz.

Transmisja Trinity Force Pucharu Polski zawierająca segmenty publicystyczne oraz specjalistyczną analizę już od niedzieli 1 listopada o godz. 17:00.

Oficjalny profil Polsat Games na Instagramie - @polsatgames

Polsat Games na Twitch.tv

Twitter - @polsatgames

Zobacz także:
Rainbow Six Polish Masters na antenie Polsat Games
Najważniejsze turnieje 2020 roku w CS:GO w Polsat Games!
„GamePlay SHOW”: Jesienna nowość w Polsat Games