2020-10-13

„GamePlay SHOW”: Jesienna nowość w Polsat Games

0

Nie przegap ekscytującej audycji poświęconej nowoczesnym „grom bez prądu”. Fanów wszelkiej maści „planszówek” i „karcianek” nie brakuje wśród widzów naszej anteny. Jednak pewnie nie wszyscy wiedzą, że wiele gwiazd również ma słabość do tego rodzaju zabawy. Piotr Augustyniak i Marcin Szmidt zapraszają na „GamePlay SHOW” w każdą niedzielę od 18 października o godzinie 22:00.

Duet wszechstronnie uzdolnionych showmanów jesienią 2019 roku wprowadzał już widzów w annały „gier bez prądu” w popularnej produkcji PoGraMy. Tym razem w nowym programie prowadzącym w studiu towarzyszyć będą znani goście. Wśród zaproszonych gwiazd znaleźli się między innymi muzyk Krzysztof Skiba, kabareciarz Grzegorz Halama czy zdobywca obu biegunów Jasiek Mela. 

- W „GamePlay SHOW” będziemy prezentować nowoczesne, topowe gry planszowe i karciane w formie, która pozwala pokazać ich największe atuty. W tym wyjątkowym formacie rozgrywka jak i sama gra jest w centrum, ale jednocześnie stanowi ona swoisty pretekst do spotkania, rozmowy nad stołem i zaprezentowania gościa - powiedzieli gospodarze audycji Piotr Augustyniak i Marcin Szmidt. W pierwszym odcinku wystąpi Bartosz Gajda znany artysta kabaretowy, który kiedyś należał do formacji „Łowcy.B”.

  

„GamePlay SHOW” w każdą niedzielę od 18 października o godzinie 22:00.

Oficjalny profil Polsat Games na Instagramie - @polsatgames

Polsat Games na Twitch.tv

Twitter - @polsatgames

Zobacz także:
Rainbow Six Polish Masters na antenie Polsat Games
Najważniejsze turnieje 2020 roku w CS:GO w Polsat Games!