2020-06-05

Tęskniliście za „Faux Paux”? Mamy dla was dobre wieści

0

Radosław Nałęcz i Tadeusz Zieliński nie próżnują i zapraszają was na coś ekstra! Możecie spodziewać się najciekawszych newsów ze świata gier, kąciku technologicznego, najbardziej charakterystycznych postaci z branży i nie tylko. Nowe odcinki „Faux Paux” w Telewizji POLSAT GAMES i na IPLA.TV w każdy poniedziałek od 6 lipca o godz. 22:00.

„Faux Paux” to format, który łączy jakościową publicystykę dedykowaną światowi gier wideo z rozrywką. Program w ramach trzeciego sezonu będzie dłuższy i podzielony na trzy części. Pierwsza skupi się na rozmowie z gościem (ekspertami, weteranami branży, twórcami gier), druga to temat wydania (np. „Jak pandemia wpłynęła na świat gier”, „Jak produkować i wydawać gry w 2020 roku”, „Konsole nowych generacji”, „Od indyka do farmy drobiu - czyli rynek gier niezależnych”), a trzecia część „Faux Paux” to kącik, w którym komentujemy gameplaye gier, omawiamy premiery, polecamy seriale oraz wydarzenia branżowe. 

 

Nie zabraknie tez rozmów na temat technologii, gadżetów i nowinek technicznych. Format jest oryginalnym pomysłem Radosława Nałęcza oraz Tadeusza Zielińskiego, doświadczonych dziennikarzach growych i nie tylko. Pierwszego z nich możecie usłyszeć, jak prowadzi poranki w radiu MUZO.FM, a drugi jest game designerem w studio „Flying Wild Hog”.

Mówią o swoim programie: „najlepsza dobranocka dla graczy”, ze względu na późną godzinę emisji, formułę late evening/night show i prosty, przystępny oraz pozbawiony ściemy sposób tłumaczenia świata gier. „Faux Paux” cieszy się ogromną popularnością wśród twórców, graczy i osób, które być może niewiele mają wspólnego z tematyką formatu, ale są jej ciekawi i chcą ją bliżej poznać.

Nowe odcinki „Faux Paux” w Telewizji POLSAT GAMES i na IPLA.TV w każdy poniedziałek od 6 lipca o godz. 22:00. Program zobaczycie także w czwartki na naszym kanale Youtube. Komentować to, co dzieje się na ekranie można również na Twitterze i Facebooku – koniecznie z dopiskiem #fauxpaux.

Oficjalny profil Polsat Games na Instagramie - @polsatgames

Polsat Games na Twitch.tv

Twitter - @polsatgames

Zobacz także:
Rainbow Six Polish Masters na antenie Polsat Games
Najważniejsze turnieje 2020 roku w CS:GO w Polsat Games!