2020-01-24

Mistrzostwa Polski League of Legends. Nie przegap Ultraligi!

0

W trzecim sezonie drużyny powalczą o nagrody pieniężne i miejsce na EU Masters. Wśród uczestników znajdziemy m.in. devils.one, czyli zwycięzców poprzedniego sezonu oraz znane z ubiegłych rozgrywek Illuminar Gaming, piratesports, AVEZ Esport i PRIDE. Do stawki dołączyły także nowe ekipy. Ultraliga na antenie Polsat Games oraz w internecie od 28 stycznia.

Format rozgrywek nie uległ zmianie, czyli pozostajemy przy systemie ligowym z poprzedniej edycji. Za to tym razem oprócz wymienionych wyżej teamów w akcji zobaczymy także drużynę powstałą w wyniku kooperacji Rogue i Ago - AGO ROGUE. Również Diablo Chairs i organizację K1k Neosurf, którą możecie kojarzyć z portugalskich rozgrywek. W sumie osiem drużyn powalczy o oficjalny tytuł Mistrza Polski w League of Legends, kasę z puli 100 000 zł i miejsce w międzynarodowym turnieju EU Masters.

  

Studio Ultraligi w trakcie rozgrywek poprowadzą Dawid „Azonh” Letachowicz oraz eksperci i komentatorzy: Tomasz „TheFakeOne” Milaniuk, Michał „Avahir” Kudliński, Mikołaj „Silv4n” Sinacki, Tomasz „Magvayer” Filipiuk oraz Michał „Myha” Francuz. - Nadchodzący sezon zapowiada się lepiej niż kiedykolwiek do tej pory - twierdzi Tomasz Milaniuk. - Portugalska siła w postaci K1CK z pewnością namiesza w dotychczasowej stałej czołówce. Chyba nigdy nie mieliśmy tylu pretendentów w Ultralidze, dlatego wierzę, że ta edycja będzie naprawdę zjawiskowa - uważa.

  

W drugim sezonie wyjątkowym wydarzeniem było pojawienie się na scenie gwiazd rodzimego show-biznesu. Na czas fazy playoff w rolę hosta wcielił się Maciej Dowbor, a podczas finałowych spotkań dołączył do niego Krzysztof Ibisz, który wystąpił także jako zakulisowy reporter. Materiały z ich udziałem w serwisie YouTube wygenerowały ponad 130 000 wyświetleń, a w szczytowym momencie finały oglądało łącznie ponad 40 000 osób. Poprzednie edycje Ultraligi w samym Internecie wyświetlono ponad 4 500 000 razy.

  

Ultraliga to flagowa produkcja Polsat Games. Nadchodzący sezon będzie czwartą edycją rodzimych rozgrywek, które wchodzą w skład 14 lig regionalnych oficjalnie współpracujących z Riot Games, właścicielem gry League of Legends.

  

Ultraliga na żywo z dedykowanego rozgrywkom esportowym studia w Warszawie będzie można oglądać w każdy wtorek i środę równolegle w Polsat Games oraz w Internecie na platformach IPLA, Twitch.tv i YouTube od 28 stycznia. Każda transmisja zawiera segmenty publicystyczne oraz specjalistyczną analizę.

  

Oficjalny profil Polsat Games na Instagramie - @polsatgames

Polsat Games na Twitch.tv

Twitter - @polsatgames

Zobacz także:
Ultraliga w liczbach. Drugi sezon pobił kolejne rekordy!
Polski „Weekend Gwiazd” League of Legends 2019!
All-Star 2019. Weekend z gwiazdami League of Legends
Nowe odcinki „Faux Paux”. Powraca znany duet!
„Rock w grach” już od 2 października. Nie przegapcie!

Komentarze