2019-04-23

Oto czerwcowa oferta Polsat Games, a w niej…

0

Czerwiec w Polsat Games to powrót najbardziej prestiżowych krajowych i europejskich rozgrywek League of Legends i niezapomniana epicka bitwa w Rift Rivals - Ameryka Północna vs. Europa. Po raz pierwszy w polskiej telewizji będzie można oglądać serial „Inazuma Eleven Go”.

Wiemy, że tęskniliście! Ultraliga, najważniejsze krajowe rozgrywki League of Legends wracają 18 czerwca z drugim sezonem na antenę Polsat Games! Na początek czeka nas 7 tygodni niesamowitych emocji w fazie ligowej. Ponownie na antenie Polsat Games do walki staną zespoły: Actina Pact, Illuminar Gaming, Pride, Wisła Płock, a także devils.one, którzy po pasjonującym BO5 w marcowym finale musieli uznać wyższość Rogue Esports Club, które przeszło gruntowne zmiany. Czy i tym razem uda im się wygrać? Ponadto, w drugim sezonie dołączą Avez oraz nowopowstała organizacja, która przejmie skład Avia Deceptor. Do fazy pucharowej Ultraligi awansuje sześć najlepszych drużyn. Transmisje rozgrywek od 18 czerwca w każdy wtorek i środę od godz. 17:00.

Przed daniem głównym Polsat Games zaserwuje swoim widzom niesamowitą przystawkę pełną emocji! Tydzień wcześniej w dniach 10-14 czerwca o godz. 9:00 oraz o godz. 16:30 będzie retransmitowana cała faza pucharowa poprzedniego sezonu Ultraligi wraz z finałem między Rogue Esports Club i devils.one, który po raz pierwszy odbył się wraz z udziałem widowni zagrzewającej od początku do samego końca tego emocjonującego BO5 swoje drużyny.

Drugi sezon Ultraligi oznacza także powrót najpopularniejszego programu publicystycznego o League of Legends w Polsce! „LoLek i Kawunia” będzie od 17 czerwca transmitowany w każdy poniedziałek o godz. 17:00.

- Nie mogę się już doczekać powrotu do studia Polsat Games. „LoLek i Kawunia” odrobinę się zmieni, a to wszystko po to, aby widzowie jeszcze bardziej interaktywnie mogli uczestniczyć w dyskusji i angażowali się w rozmowy ekspertów. Zapraszamy już od 17 czerwca do oglądania programu, w którym prezentujemy najważniejsze wieści z esportowego świata LoL-a - mówi Daniel Pastusiak, prowadzący program „LoLeK i Kawunia”.

To jednak nie koniec „LoL-owych” powrotów na antenę Polsat Games. W piątek 7 czerwca rozpocznie się letnia edycja najważniejszych europejskich rozgrywek - League of Legends European Championship. Prestiżowe rozgrywki wracają po krótkiej przerwie a wraz z nimi aż sześciu Polaków, w tym Marcin Jankowski - triumfator międzynarodowego MSI. Obok niego zobaczymy aż trzech reprezentantów polskiej Ultraligi w drużynie Rouge, czyli Woolite’a, Vandera i Inspireda. Oprócz nich, podobnie jak w poprzednim sezonie, wystąpią Jactroll w barwach Vitality oraz Selfmade w SK Gaming.

W letnich rozgrywkach LEC dziesięć zespołów powalczy podczas dziewięciu kolejek o fazę pucharową. W play-offach oprócz nagród, pokaźnej puli pieniężnej i samego trofeum, zwycięzca ma zapewniony bezpośredni awans na Mistrzostwa Świata, które w tym roku odbędą się w Paryżu. Transmisja letniego League of Legends European Championship od 7 czerwca w piątki od godz. 17:45 oraz w soboty od godz. 16:45.

A na deser coś, na co wszyscy fani League of Legends co roku czekają z wypiekami na twarzy. „Rift Rivals”, w którym najlepsze drużyny Ameryki Północnej zmierzą się z europejskimi dominatorami. W tym ze zwycięzcą tegorocznego MSI, czyli G2 Esports z Jankosem w składzie. Obok nich do walki o prym jednego z dwóch regionów staną Origen oraz Fnatic. Transmisja „Rift Rivals” codziennie, od czwartku 27 czerwca do soboty 29 czerwca od godz. 20:45 tylko w Polsat Games.

Oprócz powrotu rozgrywek League of Legends, po raz pierwszy w polskiej telewizji widzowie będą mogli obejrzeć serial anime „Inazuma Eleven Go”, kontynuację kulowego „Inazuma Eleven”. Serial opowiada historie Matsukaze Tenma, który próbuje dostać się do piłkarskiego klubu w gimnazjum Raimona. Obecna dyscyplina sportu znacznie różni się od tego, jak ją sobie wyobrażał. Matsukaze Tenma wraz z członkami zespołu Raimon chce przywrócić dawną wolną piłkę nożną, aby każdy mógł w nią grać swobodnie. Emisja serialu od poniedziałku do piątku o godz. 15:00. Powtórki od wtorku do piątku o godz. 7:30.

Polsat Games to kanał stworzony i prowadzony przez graczy dla graczy, fanów esportu, ale również pasjonatów nowych technologii i anime. Flagowym projektem Polsat Games jest Ultraliga, oficjalne krajowe rozgrywki League of Legends, realizowane w jednym z najnowocześniejszych studiów esportowych na świecie, z którego zmagania elektronicznych atletów okraszone są komentarzem najlepszych ekspertów w dziedzinie League of Legends w Polsce. Zwycięzcy Ultraligi mają zapewniony awans do europejskich rozgrywek EU Masters.

Od początku istnienia stacji, Polsat Games zrealizowało prawie 120 esportowych transmisji, co daje 600 godzin emisji, które łącznie wygenerowały ponad 10 milionów wyświetleń w internecie!

Polsat Games jest dostępne w Cyfrowym Polsacie, a wybrane programy z oferty stacji oraz rozgrywki esportowe również za pośrednictwem serwisów Twitch oraz YouTube.

Oficjalny profil Polsat Games na Instagramie - @polsatgames

Polsat Games na Twitch.tv

Zobacz także:
Drugi sezon Ultraligi. Nadchodzi to, na co czekali fani LoL-a
„Ultraliga - za kulisami” w Polsat Games i IPLA.TV

Nowy sezon programu „LoLek i Kawunia” w Polsat Games 

„Inazuma Eleven Go” po raz pierwszy w polskiej telewizji

Komentarze