2019-06-10

„Ultraliga - za kulisami” w Polsat Games i IPLA.TV

0

Zobacz dokument o kulisach pracy przy największym projekcie esportowym w Polsce. Ultraliga bez tajemnic w środę 22 maja o godz. 21:00 w Polsat Games oraz w IPLA.TV. - Swoją postawą udowadniają, że jeśli robi się to, co się kocha, sukcesy przychodzą same - mówi Ewelina Tomasik, producent i reżyser „Ultraliga - za kulisami”.

„Ultraliga - za kulisami” to pięcioodcinkowy dokument, zrealizowany przez redakcję IPLI, który opowiada o powstawaniu Ultraligi, flagowego produktu Polsat Games, profesjonalnej polskiej ligi esportowej League of Legends.

Dokument ukazuje ostatni, przełomowy sezon Ultraligi, z perspektywy ekipy, która tworzyła show. Wśród bohaterów zobaczymy również tych, których fani rozgrywek mogli oglądać na co dzień przed kamerami.

Bohaterowie opowiadają o sobie, specyfice pracy w telewizji tworzonej na żywo, ale przede wszystkim o pierwszym projekcie esportowym na tak dużą skalę w polskiej telewizji. Widzowie dowiedzą się, jak powstał pomysł na nazwę ligi, a także skąd bierze się pasja do League of Legends i magia esportu.

- „Ultraliga - za kulisami” to wyjątkowy dokument, który powstawał równolegle z ostatnim sezonem rozgrywek League of Legends transmitowanych na antenie Polsat Games - opowiada Bartosz Pawlik, dyrektor Polsat Games. - Widzowie i fani Ultraligi będą mogli przekonać się na własne oczy, jak wygląda praca od kuchni całego zespołu, gdy na ekranach mogliśmy zobaczyć zmagania na przykład Rogue Esports Club z devils.one - dodaje.

Esport to nie tylko emocje związane z rywalizacją, ale także pełne zaangażowanie i poświęcenie wszystkich uczestników. - Podczas realizacji dokumentu byłam pod wrażeniem profesjonalizmu i pasji twórców Ultraligi - mówi Ewelina Tomasik, producent i reżyser dokumentu „Ultraliga - za kulisami”.

- Zawziętość, dążenie do celu, łzy, radość, smutek. To wszystko znajdziecie w tym dokumencie. Jestem związana z esportem i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że wyszło autentycznie - wymienia atuty i zaprasza reżyser i montażysta Anna Antonowicz.

Czego nowego dowiedzą się fani esportu? Jakie tajemnice odkrywa dokument? - Na pewno nie zabraknie wzruszeń i radości, ale też czasem złości czy zwykłego zmęczenia, które widać na twarzach każdego z członków ekipy po kilku godzinach programu na żywo - zdradza Bartosz Pawlik, dyrektor Polsat Games. Polecamy i zapraszamy!

Oglądaj w IPLA.TV: „Ultraliga - za kulisami”

Oficjalny profil Polsat Games na Instagramie - @polsatgames

Polsat Games na Twitch.tv

Zobacz także:
Ultraliga od Polsat Games zakończyła sezon z sukcesami

Drugi sezon Ultraligi. Nadchodzi to, na co czekali fani LoL-a

Pizza Hut została sponsorem esportowej Ultraligi

Komentarze