2019-06-21

Nowy sezon programu „LoLek i Kawunia” w Polsat Games

0

Drugi sezon Ultraligi oznacza także powrót najpopularniejszego programu publicystycznego o League of Legends w Polsce! Czekają na nas dobrze znani eksperci, nowa oprawa graficzna, atrakcyjniejsza formuła programu i nowa godzina emisji. Program będzie teraz transmitowany w każdy poniedziałek od 17 czerwca o godzinie 17:00.

– Nie mogę się już doczekać powrotu do studia Polsat Games. „LoLek i Kawunia” odrobinę się zmieni, a to wszystko po to, by widzowie jeszcze bardziej interaktywnie mogli uczestniczyć w dyskusji i angażowali się w rozmowy ekspertów. Zapraszamy już od 17 czerwca do oglądania programu, w którym prezentujemy najważniejsze wieści z esportowego świata LoL-a – mówi Daniel Pastusiak, prowadzący program „LoLeK i Kawunia”.

„Lolek i Kawunia” to pozycja obowiązkowa dla każdego fana profesjonalnego League of Legends w Polsce. Zapraszani goście, czyli liderzy opinii i influencerzy esportowi, na żywo komentują najważniejsze wydarzenia na polskim podwórku LoL-a oraz w światowych ligach. Będzie jak zawsze merytorycznie, z pasją i na temat.

Oficjalny profil Polsat Games na Instagramie - @polsatgames

Polsat Games na Twitch.tv

Zobacz także:
Drugi sezon Ultraligi. Nadchodzi to, na co czekali fani LoL-a
„Ultraliga - za kulisami” w Polsat Games i IPLA.TV

Komentarze