Program TV
Wszystkie programy
Sortuj:
  • najpopularniejsze
  • alfabetycznie
Trinity Force Puchar Polski 2021
 
Trinity Force Puchar Polski 2021Cztery najlepsze drużyny zmierzą się w półfinałach i finale drugiej edycji Trinity Force Pucharu Polski w League of Legends.
Worlds 2021. League of Legends
piątek-niedziela 16:00
Worlds 2021. League of LegendsKibicuj biało-czerwonym i oglądaj na żywo mistrzostwa świata w League of Legends na antenie Polsat Games.
Ultraliga Mistrzostwa Polski
wtorek-środa 16:40
Ultraliga Mistrzostwa PolskiFlagowa produkcja Polsat Games i oficjalne mistrzostwa Polski w najpopularniejszą grę sieciową świata, League of Legends.
Ultraliga Teamfight Tactics Arcane
 
Ultraliga Teamfight Tactics ArcaneProdukcja Polsat Games, która jest rozwinięciem współpracy stacji z twórcami gry League of Legends.
Faux Paux
czwartek 22:30
Faux PauxDwóch doświadczonych weteranów branży w rozmowach z gośćmi ze świata gier. Do tego przegląd najważniejszych wydarzeń.
GamePlay SHOW
 
GamePlay SHOWEkscytująca audycja, w której prowadzący sprawdzają umiejętności gwiazd w nowoczesnych „grach bez prądu”.
Polska Liga Esportowa
 
Polska Liga EsportowaPolskie rozgrywki CS:GO wracają w nowej odsłonie. Marcin Gortat i Dawid Podsiadło w rolach inwestorów!
Giereczkowo by day
 
Giereczkowo by dayCodzienne pasmo, w którym dziennikarze i komentatorzy skupiają się głównie na grach z kategorii AAA.
Giereczkowo by night
codziennie 0:00
Giereczkowo by nightNajwiększe hity światowego gamingu bez cenzury. Odważne sceny, mocny język i szczypta kontrowersji.
PoGraMy
 
PoGraMyPierwszy taki program stacji o świecie gier karcianych i planszowych, które cieszą się na całym globie ogromną popularnością.
Wszystko gra
 
Wszystko graMarina Krylova oraz Jędrzej Kupiec rozmawiają na ulicach polskich miast o grach, popkulturze i nowoczesnej technologii.
Gry Komputerowe Show: Wywiad
 
Gry Komputerowe Show: WywiadGwiazda redaktora Bartka Sitka nie świeciłaby tak mocno, gdyby nie zaproszone przez niego gwiazdy internetu.
Gry Komputerowe Show: Wyzwanie
 
Gry Komputerowe Show: WyzwanieGenerator Frajdy testuje limity, próbując wprowadzić gamingowe rozwiązania, które zdecydowanie nie mają prawa działać.
Mistrz Gry
 
Mistrz GryRadek Nałęcz zaprasza do swojego programu twórców gier, scenarzystów, projektantów poziomów i reżyserów gier.
Tech - to logiczne
 
Tech - to logiczneJakub Malec zaprasza dziennikarzy portali i for związanych z technologią oraz YouTuberów prowadzących tech kanały.
Nowa Gra+
poniedziałek-środa 22:30
Nowa Gra+Codziennie na rynku ukazują się nowe gry. W programie mówimy bez ściemy o tych, które są najlepsze.
Deja Vu
 
Deja VuTak kiedyś wyglądało granie. Tadeusz Zieliński i Radek Nałęcz w sentymentalnej podróży do świata starych konsol i gier.
Ultraliga - za kulisami
 
Ultraliga - za kulisamiFlagowy produkt Polsat Games, czyli Ultraliga, profesjonalna polska liga esportowa w League of Legends od kuchni.
Rock w grach
poniedziałek-piątek 13:30
Rock w grachRemigiusz „Rock” Maciaszek, specjalnie dla widzów Polsat Games, ogrywa najnowsze gry, o których mówi cały świat.
Po Lekcjach
codziennie 14:00
Po LekcjachProwadzący zapraszają do świata superbohaterów oraz ciekawych wyzwań, w którym dobro zawsze zwycięża.
LoLek i Kawunia
 
LoLek i KawuniaDaniel „Rajon” Pastusiak prowadzi najczęściej cytowany esportowy program publicystyczny w Polsce. Gośćmi są opiniotwórczy influencerzy.
Level 7
wtorek-czwartek 9:30
Level 7Dawid Letachowicz i Kacper Pusztuk przedstawiają 7 pozycji, które zmieniały świat gier i na długo zostawały w pamięci.