2024-04-25

Samsung Galaxy Ultraliga Wiosna 2024: Relacja z finału

0

23 marca był świętem dla fanów League Of Legends. W wielkim finale LAN zmierzyły się Zero Tenacity i Orbit Anonymo, a na kibiców czekało także oficjalne Watch Party europejskiego turnieju LEC. Zwycięzcy zostali wyłonieni w specjalnym wydarzeniu w warszawskim klubie Stodoła. Zobacz relację z finału Samsung Galaxy Ultraliga Wiosna 2024.

Wyjątkowy finał
Organizator i producent rozgrywek, agencja FRENZY, postanowiła jeszcze bardziej wyjść ze swoim produktem do fanów i to dosłownie! Wielki finał wiosennej edycji sezonu 2024 zorganizowany został w warszawskim klubie Stodoła. Na trybunach zasiadły setki fanów rozgrywek, które wygrała drużyna Zero Tenacity. Pokonała Orbit Anonymo 3:0.

Moc atrakcji
Tuż po wyłonieniu mistrza Ultraligi, w klubie Stodoła odbyło się oficjalne Watch Party europejskiego turnieju LEC. Wydarzenie było sponsorowane przez Santander Bank Polska, czyli oficjalnego partnera LEC. Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji towarzyszących Watch Party.

Za organizację Ultraligi i produkcję transmisji odpowiada agencja FRENZY, która zajmuje się realizacją topowych esportowych wydarzeń w Polsce, są to m.in. transmitowane w Polsat Games Samsung Galaxy Ultraliga Mistrzostwa Polski w Teamfight Tactics i Samsung Galaxy Ultraliga Super Puchar.

Oficjalny profil Polsat Games na Instagramie - @polsatgames

Polsat Games na Twitch.tv

Twitter - @PolsatGames