2023-12-13

Święta w Polsat Games ze Spider-Manem, Resident Evil i...

0

Produkcje z bohaterami kultowego komiksu i gry komputerowej „pod choinkę”. Poza dobrze znanymi programami na Boże Narodzenie stacja proponuje prawdziwą gratkę: pięć filmów o Człowieku Pająku: trzy z serii „Spider-Man” oraz dwa z serii „Niesamowity Spider-Man”, a także cztery części „Resident Evil": Zagłada, Zaświaty, Retrybucja i Ostatni rozdział. Do tego premierowe odcinki programów i dużo odsłon kultowego anime „Dragon Ball”.

Sobota, 23 grudnia 2022 roku

„Spider-Man” - godz. 16:30
Jeden z największych sukcesów kasowych w historii kina, będący ekranizacją przygód jednego z najpopularniejszych bohaterów komisowych: Człowieka Pająka. Nastoletni Peter Parker (Tobey Maguire) przeistacza się w superbohatera pod wpływem ukąszenia przez radioaktywnego pająka. Kiedy jego ukochany wuj zostaje brutalnie zamordowany przez włamywaczy, Peter przysięga sobie, że użyje swoich ponadnaturalnych sił, aby pomścić jego śmierć. Znany odtąd jako „Spider-Man”, Peter rozpoczyna walkę ze światem zbrodni, co doprowadzi go wkrótce do konfliktu ze złowrogim Zielonym Goblinem (Willem Dafoe)...

„Resident Evil: Zagłada” - godz. 23:00
Trzecia część serii stworzonej na podstawie kultowej gry komputerowej. Eksperymentalny wirus „T”, wyprodukowany przez korporację Umbrella zaczyna się w niekontrolowany sposób rozprzestrzeniać, przemieniając populację świata w hordę żądnych krwi i świeżych ciał żywych trupów. Niezainfekowane jeszcze wirusem miasta okazują się być coraz bardziej niebezpieczne, dlatego też Carlos Olivera i L.J. razem z Claire, K-Marttem i siostrą Betty, postanawiają wyruszyć w drogę i znaleźć miejsce ocalenia. Aby osiągnąć założony cel, przemierzają opuszczone autostrady w uzbrojonym konwoju.

WIGILIA, 24 grudnia 2022 roku

„Spider-Man 2” - godz. 16:30
Druga część jednego z największych hitów kasowych wszech czasów w reżyserii Sama Raimiego. Minęły dwa lata od czasu, kiedy spokojny chłopak o łagodnym usposobieniu, Peter Parker (Tobey Maguire), odszedł od swojej ukochanej, z którą związany był od wielu lat - Mary Jane Watson (Kirsten Dunst). Wtedy to właśnie podjął decyzję, że życie jego będzie podporządkowane nie uczuciom, lecz odpowiedzialności za „ludzkość”, na której rzecz będzie działał jako Spider-Man. W drugiej części filmu przed Peterem stają nowe wyzwania, musi bowiem zmierzyć się z potężnym Doktorem Octopusem znanym również jako "Doc Ock" (Alfred Molina).

„Resident Evil: Zaświaty” - godz. 23:00
Kontynuacja kultowej serii. Po jednoosobowym ataku na korporację Umbrella nadludzkie zdolności Alice (Milla Jovovich) zostają zneutralizowane. Uciekając przed powstałymi na skutek zarażenia wirusem T hordami nieumarłych, Alice ponownie łączy siły z Claire Redfield (Ali Larter) oraz jej bratem Chrisem (Wentworth Miller). Razem z innymi ocalałymi ukrywają się w opuszczonym więzieniu, wokół którego zgromadziły się niezliczone ilości krwiożerczych zombie, oddzielając ich od bezpiecznej „Arkadii”. Przedarcie się przez tłum zabójczych mutantów nie będzie łatwe, ale to starcie z Albertem Weskerem i korporacją Umbrella przeniesie walkę o przetrwanie na nowy poziom niebezpieczeństwa...

BOŻE NARODZENIE, 25 grudnia 2022 roku

„Spider-Man 3” - godz. 16:30
Trzecia część jednej z najbardziej kasowych serii filmowych w dziejach kina. Po raz trzeci Sam Raimi stworzył imponujące widowisko w gwiazdorskiej obsadzie, gwarantując widzom rozrywkę na najwyższym poziomie. Peter Parker (Tobey Maguire) ostatecznie odnalazł równowagę między swoimi uczuciami do M.J. (Kirsten Dunst) a obowiązkami superbohatera. Na horyzoncie gromadzą się jednak burzowe chmury. Kostium Petera nagle zmienia kolor na czarny, a jego moc staje się jeszcze większa. Zmienia się jednak także Peter. Na światło dzienne wychodzi jego mroczna, żądna zemsty osobowość, nad którą do tej pory starał się panować. Pod wpływem kostiumu, Peter staje się zbyt pewny siebie i zaczyna lekceważyć ludzi, którym na nim zależy. Zmuszony do dokonania wyboru między uwodzicielską mocą nowego kostiumu a tym kim wcześniej był, Peter musi pokonać swoje osobiste demony. Tym bardziej że dwaj z najokrutniejszych złoczyńców: Sandman (Thomas Haden Church) i Venom (Topher Grace) zagrażają nie tylko samemu Peterowi, ale i wszystkim, których kocha.

„Resident Evil: Retrybucja” - godz. 23:00
Śmiercionośny wirus stworzony przez korporację Umbrella rozprzestrzenia się po całym globie, przemieniając ludzi w zastępy zombie. W obliczu zagłady, jedyną nadzieją ludzkości jest Alice (Milla Jovovich). Podejmuje misję i walcząc o życie na każdym kroku, przemierza kontynenty, szukając sprawców globalnej epidemii w samym sercu najtajniejszej placówki badawczej korporacji Umbrella. Starzy przyjaciele stają się nowymi wrogami, a Alice odkrywa, że wszystko, w co dotąd wierzyła, może nie być prawdą.

DRUGI DZIEŃ ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA, 26 grudnia 2022 roku

„Niesamowity Spider-Man” - godz. 14:00
Wielki przebój kinowy i kolejna odsłona przygód kultowego bohatera. Nastoletni samotnik, Peter (Andrew Garfield), całymi dniami próbuje odkryć sekret ze swojej przeszłości, a także zdobyć serce ślicznej Gwen Stacy (Emma Stone). Tajemnicza teczka jego ojca, który porzucił Petera, gdy ten był jeszcze dzieckiem, prowadzi chłopaka do byłego współpracownika ojca, Dr. Connorsa. Odkrycie rodzinnego sekretu ukształtuje przeznaczenie i wpłynie na przyszłość Petera jako Spider-Mana stawiając go twarzą w twarz z mrocznym alter ego Connorsa - Jaszczurem...

„Niesamowity Spider-Man 2” - godz. 16:55
Kontynuacja serii z Andrew Garfieldem w roli Człowieka Pająka. Dla Petera Parkera nic nie może się równać z uczuciem, jakiego doświadcza, kiedy kołysze się między drapaczami chmur, będąc bohaterem, lub spędzając czas z Gwen (Emma Stone). Lecz bycie Spider-Manem ma swoją cenę: tylko Spider-Man może ochronić Nowojorczyków przed budzącymi grozę złoczyńcami, którzy zagrażają miastu. Wraz z pojawieniem się Electro (Jamie Foxx), Peter musi stawić czoła wrogowi daleko bardziej potężnemu niż on sam. Kiedy powraca jego stary przyjaciel Harry Osborn (Dane DeHaan), Peter uświadamia sobie, że jego wszyscy wrogowie mają ze sobą jedną rzecz wspólną: Oscorp.

„Resident Evil: Ostatni rozdział” - godz. 23:00
Po wydarzeniach, które rozegrały się w filmie „Resident Evil: Retrybucja”, Alice (Milla Jovovich) jest jedną z nielicznych ocalałych z tego, co miało być ostatnim bastionem ludzkości w walce z Nieumarłymi. Teraz musi wrócić do miejsca, gdzie rozpoczął się koszmar - do laboratorium zwanego Ulem w Raccoon City, w którym korporacja Umbrella gromadzi swe siły do ostatecznego uderzenia w jedynych ocalałych z apokalipsy.

Co jeszcze w Polsat Games?

W świąteczny długi weekend premierowe emisje odcinków programów „ROJcast” (sobota 23 grudnia godz. 12:00) „Smocze Jaja” (sobota 23 grudnia godz. 13:00) oraz „Faux Paux” (sobota 23 grudnia godz. 19:30). Do tego „Strach się bać!” (pierwszy i drugi dzień Bożego Narodzenia godz. 22:00) oraz dobrze znane widzom Polsat Games odcinki anime „Dragon Ball” (Wigilia, 24 grudnia: godz. 11:00-13:30 i 20:30-23:00; Boże Narodzenie, 25 grudnia: godz. 11:00-15:00, 15:30-16:30 i 19:00-21:00; drugi dzień Bożego Narodzenia, 26 grudnia: godz. 11:00-14:00 i 20:00-21:00), pierwszej polskiej kreskówki dla dorosłych „Włatcy móch” (godz. 21:00 i 21:30 pierwszego i drugiego dnia Bożego Narodzenia). Lubiącym powracać do wielkich turniejów retransmisje meczów EMEA Masters Spring 2023 od godz. 6:00 od soboty 23 grudnia do drugiego dnia Bożego Narodzenia (26 grudnia).

Zaplanuj ten szczególny czas z Polsat Games!

Oficjalny profil Polsat Games na Instagramie - @polsatgames

Polsat Games na Twitch.tv