2023-12-01

Gorąca zima w Polsat Games! Trzy nowe programy na antenie

0

Elektryzujące propozycje na długie zimowe wieczory. W grudniu na antenie Polsat Games aż trzy nowe programy autorstwa popularnych influencerów poświęcone popkulturze: „Smocze Jaja”, „ROJcast” i „Strach się bać!” oraz grom wideo, a także maratony kultowego anime „Dragon Ball”.

Maratony „Dragon Ball”
Ze względu na unikalne treści, Polsat Games zajmuje jedyne w swoim rodzaju miejsce na polskim rynku telewizyjnym. Kanał budują gracze, którzy wyczuleni są na głosy innych graczy. Twórcy pozostają w stałym kontakcie z widzami i na bieżąco reagują na ich potrzeby. Gdy więc fani kultowego serialu „Dragon Ball” zgłosili chęć oglądania swojej ulubionej pozycji z oryginalną ścieżką dźwiękową w języku japońskim i polskimi napisami, odpowiedź redakcji była błyskawiczna. Przez cały tydzień Polsat Games serwuje widzom maratony z kultowym anime „Dragon Ball”. Premiery nowych odcinków o przygodach Goku i jego przyjaciół emitowane są od poniedziałku do piątku o godz. 13:30. Natomiast dwa odcinki nadawane od godz. 20:00 oglądać można w oryginalnej wersji językowej z polskimi napisami.

Rozrywkowe show „Smocze Jaja”
To jednak nie wszystko! W każdą sobotę o godz. 13:00 premierę ma nowy show Mikołaja „Silv4na” Sinackiego zatytułowany „Smocze Jaja”, który poświęcony jest uniwersum „Dragon Balla”. Popularny komentator e-sportowy z niepodrabialnym dystansem oraz poczuciem humoru wprowadza widzów do świata swojego ulubionego anime. Wspierają go tacy wyjątkowi goście, jak np. twórczyni internetowa Karolina „Nieuczesana” Brodnicka, youtuber Dominik Bos oraz internetowy influencer Marcin Malczyński. Powtórki „Smoczych Jaj” oglądać można w każdą niedzielę o godz. 13:30.

„ROJcast”, czyli naukowo i popkulturowo o grach komputerowych
Polsat Games stale poszerza grono wartościowych współpracowników. Pod koniec 2023 roku stacja nawiązała współpracę z czołową postacią „polskiego YouTube” - Patrykiem Rojewskim. Jego znaki rozpoznawcze to doskonałe wyczucie względem nadchodzących hitów oraz umiejętność wyłuskiwania z gier smaczków i detali niezauważalnych dla większości odbiorców. Widzowie uwielbiają „Rojsona” także za popkulturowe podejście do gamingu, daleko wykraczające poza optykę innych recenzentów. Nowe odcinki show, zatytułowanego „ROJcast”, mają premierę w każdą sobotę o godz. 12:00, a powtórki emitowane są w niedziele o godz. 14:30.

- W programie „ROJcast” w przeważającej mierze sięgam po tytuły, których nigdzie wcześniej nie ogrywałem. W tym programie patrzę na gry przez pryzmat nauki. Oprócz analizy danego tytułu od strony jego konstrukcji, widzowie dowiedzą się również wielu rzeczy z dziedziny socjologii nowych mediów. Tłumaczę, jak i na co wpływają gry, jakie mechanizmy są wdrażane podczas ich produkcji oraz jak gracze zachowują się w wirtualnych środowiskach - mówi Patryk „Rojson” Rojewski.

Dziewczyny ze „Strach się bać!” ogrywają „Outlast”
Nowy program „Strach się bać!” to propozycja Polsat Games dla widzów, którzy lubią dreszczyk emocji, towarzyszący im podczas ogrywania gier i oglądania filmów z gatunku horroru. Codziennie punktualnie o północy prezenterka Agata Pachole oraz fanka szachów i influencerka Ola Tarnowska rozgrywają mrożące krew w żyłach partie w jedną z najbardziej przerażających gier ostatnich lat, czyli „Outlast”. Powtórki „Strach się bać” emitowane są od poniedziałku do piątku o godz. 22:00.

Za produkcję, marketing i promocję stałych i nowych pozycji w ramówce Polsat Games, odpowiedzialna jest agencja gamingowa i dom produkcyjny FRENZY, specjalizujący się w e-sporcie i gamingu.

Oficjalny profil Polsat Games na Instagramie - @polsatgames

Polsat Games na Twitch.tv