2022-09-29

Pyszne.pl sponsorem transmisji MŚ 2022 w League of Legends

0

Największy serwis do zamawiania jedzenia w Polsce został partnerem polskiej transmisji Mistrzostw Świata 2022 w League of Legends. W ramach współpracy firma przygotowała wiele atrakcji dla społeczności fanów gry, bo nie ma lepszego połączenia niż rozgrywki esportowe na światowym poziomie i pyszne jedzenie.

Niesłabnąca popularność gry
Choć od premiery League of Legends minęło już kilkanaście lat, gra wciąż bije rekordy popularności. Jedne z najważniejszych rozgrywek, czyli mistrzostwa świata, potrafią zgromadzić wielomilionową publiczność przed ekranami na długie godziny. Nie dziwi więc też fakt, że przykuwają uwagę największych globalnych firm. W tym roku do grona partnerów mistrzostw dołącza Pyszne.pl, jeden z największych serwisów do zamawiania jedzenia online, który jest częścią grupy Just Eat Takeaway. Serwis zadba o dostawy ulubionych dań i przekąsek prosto do domu, tak, aby kibicie mogli cieszyć się najciekawszymi spotkaniami z pełnym brzuchem i bez zbędnych przerw.

Międzynarodowa współpraca
Partnerstwo w ramach rozgrywek Worlds 2022 ma sprawić, że Pyszne.pl stanie się dostawcą jedzenia pierwszego wyboru wśród społeczności graczy. - Najlepszy sposób dotarcia do fanów e-sportu i gier znaleźliśmy poprzez partnerstwo w obszarze najważniejszych rozgrywek esportowych w grę League of Legends - komentuje Marcin Schmidt, Senior Marketing Manager Pyszne.pl. Just Eat Takeaway zostało oficjalnym partnerem krajowych transmisji Worlds 2022 w Hiszpanii, Polsce i Niemczech.

Różnorodne Worldsy z bogatą ofertą dań
W ramach sponsoringu firma przygotowała różne atrakcje dla widzów. Tegoroczne Worldsy zapowiadają się co najmniej tak samo różnorodnie i bogato, jak oferta Pyszne.pl: azjatyckie przysmaki w najlepszej odsłonie spotkają się z europejskimi klasykami, które w smaku są tak samo pomysłowe, jak zespoły ze Starego Kontynentu. Doskonały kontrast stanowią natomiast amerykańskie all-roundery, które są dopełnieniem doskonałego zgrania poszczególnych graczy.

Faza play-in turnieju Worlds 2022 od piątku 29 września. Z uwagi na to, że najważniejsze międzynarodowe zawody w League of Legends odbywają się w tym roku w USA i Meksyku, transmisje zaplanowano od godz. 22:00. Retransmisje następnego dnia od godz. 10:00.

Oficjalny profil Polsat Games na Instagramie - @polsatgames

Polsat Games na Twitch.tv

Twitter - @pol