2022-01-18

Recenzja Polsat Games: „Humankind”. Tylko dla fanów?

0

Czy devom z Amplitude Studios udało się stworzyć strategię doskonałą? Zbudowanie wielkiego, niepokonanego międzykontynentalnego imperium to niełatwa sprawa. Wymaga wielu godzin doświadczeń. Czy zatem „Humankind” to propozycja tylko dla fanów tego gatunku? Między innymi na to pytanie szukał odpowiedzi Kacper Pusztuk. Więcej w jego recenzji. Zobacz wideo!

O czym jest gra „Humankind”?
Zaczynacie rozgrywkę, jako grupka nomadów żywiących się tym, co uda się znaleźć. Samouczek kieruje was do założenia pierwszego posterunku, miasta, aż do stworzenia międzykontynentalnego imperium. Wybraną wcześniej cywilizację możecie zmienić po osiągnięciu kolejnej epoki. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, żeby zacząć grę jako Babilończycy, następnie przemienić się w Krzyżaków, a później szturmować wrogów, jako polska huaria.

Czy warto zagrać w „Humankind”?
To bardzo rozbudowana strategia. Czy będzie dobrym wyborem dla początkujących w tym gatunku? Podstawowe techniki można opanować dość szybko. Z drugiej strony, żeby zbudować naprawdę potężne doświadczenie, potrzebne jest wielogodzinne doświadczenie. - Zdecydowanie polecam grę fanom gatunku. Humankind raczej nie zmieni opinii osób, które nie przepadają za strategią, ale tego nie postrzegam za wadę produkcji - przekonuje Kacper Pusztuk. Więcej w jego recenzji. Zobacz wideo!

A Ty jak oceniasz grę „Humankind”?

Oficjalny profil Polsat Games na Instagramie - @polsatgames

Polsat Games na Twitch.tv

Twitter - @pol