2021-11-05

Finały Worlds 2021 oraz Major CS: GO w Polsat Games

0

W sobotę 6 listopada odbędzie się najważniejsze wydarzenie tego roku dla fanów najpopularniejszej gry sieciowej świata. Transmisja meczu finałowego Mistrzostw Świata w League of Legends, jak co roku, dostępna będzie w Polsat Games. O miano światowego numeru rywalizują drużyny z Chin oraz Korei Południowej.

Worlds 2021: Najważniejsze esportowe wydarzenie roku
Tegoroczna edycja Mistrzostw Świata w League of Legends potwierdziła hegemonię drużyn azjatyckich. Ostatni zespół rodem z Europy - MAD Lions - odpadł w ćwierćfinale, a jego pogromcą okazał się późniejszy finalista - DWG KIA. O miano światowego numeru jeden ekipa z Korei Południowej powalczy z chińskim EDward Gaming.

Sobotnia transmisja z finału Worldsów rozpocznie się w Polsat Games o godzinie 12:45. Rywalizacja odbędzie się w formule best-of-five, a więc do trzech zwycięstw. Stawką finału, oprócz miana najlepszej drużyny 2021 roku, jest nagroda pieniężna w wysokości niespełna pół miliona dolarów. Redakcja Polsat Games jak zawsze przygotowała godną oprawę najważniejszego esportowego wydarzenia tego roku. Nie zabraknie drobiazgowych analiz oraz błyskotliwych opinii. Na stanowiskach komentatorskich zasiądą cenieni Michał “Avahir” Kudliński oraz Michał „Myha” Francuz.

 

PGL Major Stockholm 2021 na antenie Polsat Games
Pierwszy tydzień listopada w Polsat Games to także ogromne emocje dla fanów uwielbianej na całym świecie gry Counter Strike: Global Offensive. W Sztokholmie trwa prestiżowy turniej rangi Major, a więc zaliczany do największych i najbardziej wymagających imprez poświęconych CS: GO, z łączną pulą nagród aż 2 milionów dolarów!

W piątek o godzinie 9:30 Polsat Games przeprowadzi premierową retransmisję dwóch pierwszych ćwierćfinałów. Kolejne dwa, już na żywo, oglądać będzie można od godziny 16:25. Transmisje półfinałów turnieju PGL Major Stockholm 2021 odbędą się w sobotę o godzinie 18:00 w Polsat Games, a wielki finał zaplanowano na niedzielę na godzinę 17:50. Spotkanie skomentują Piotr „izak” Skowyrski i Paweł „SAJU” Pawełczak. Analizami zajmą się natomiast Radosław „MAD1” Florkowski, Kuba „KubiK” Kubiak i Maciej „Morgen” Żuchowski.

Polskie transmisje z turnieju PGL Major Stockholm 2021 powstają we współpracy agencji gamingowej Fantasyexpo oraz firmy FRENZY zajmującej się produkcją kontentu dla Polsat Games.