2021-09-03

Gala Digital Dragons Awards 2021 na żywo w Polsat Games

0

W środę 8 września wręczenie najbardziej prestiżowych nagród w branży produkcji gier wideo. W roli prowadzących redaktor naczelny Polsat Games Radosław Nałęcz, dziennikarz stacji i twórca gier Tadeusz Zieliński oraz Sonia Wojciechowska z Krakowskiego Parku Technologicznego. Transmisja z Gali Digital Dragons Awards 2021 od godz. 20:00 w Polsat Games.

- Jesteśmy dumni, że jako partnerzy wydarzenia możemy dołożyć cegiełkę do najważniejszej gali w branży gier wideo w Polsce. Digital Dragons to świetna inicjatywa o międzynarodowym znaczeniu, więc tym bardziej cieszy fakt, że polscy fani gier będą mieli okazję obejrzeć wydarzenie tej rangi po raz pierwszy w krajowej telewizji - mówi Ewa Czekała, dyrektor programowa Polsat Games.

Podczas gali wręczone zostaną wyróżnienia w sześciu kategoriach. Najwięcej nominacji - po cztery - otrzymali autorzy 112 Operator, Shinga i Ghostrunnera. - W czasie wydarzenia zaprezentowane zostaną najlepsze produkcje ubiegłego roku, pojawią się zaproszeni goście, będziemy się także łączyć z laureatami nagród - to będzie gorący wieczór - zapewnia Sonia Wojciechowska.

 

 

Digital Dragons to jedno z największych międzynarodowych wydarzeń branży cyfrowej rozrywki w Europie Środkowo-Wschodniej. W ubiegłorocznej edycji, która po raz pierwszy odbyła się online, wzięło udział 2900 uczestników w tym 1100 firm z 65 krajów. 

Digital Dragons Awards Gala w środę 8 września od godz. 20:00 w Telewizji POLSAT GAMES.

Oficjalny profil Polsat Games na Instagramie - @polsatgames

Polsat Games na Twitch.tv

Twitter - @pol