2021-04-19

„Faux Paux”: Jakub Żulczyk o swojej pasji do gier wideo

0

Jeden z najpopularniejszych pisarzy w rozmowie z Radosławem Nałęczem i Tadeuszem Zielińskim. Autor bestsellerowych powieści prywatnie jest wielkim fanem gier wideo. Czym są one dla niego? Od czego zaczęła się jego wielka fascynacja? O tym między innymi opowiedział Jakub Żulczyk w programie „Faux Paux”.

Jakub Żulczyk to jedno z najgorętszych nazwisk polskiej kultury popularnej. Dziennikarz, scenarzysta oraz autor takich powieści, jak „Ślepnąc od świateł” czy „Wzgórze psów” w rozmowie z prowadzącymi podzielił się wieloma historiami i przemyśleniami związanymi z jego pasją, jaką są gry wideo.

„Faux Paux” to autorski program Radosława Nałęcza i Tadeusza Zielińskiego. Pierwszy jest Redaktorem Naczelnym Polsat Games i prowadzącym poranne pasmo radia MUZO.FM. Drugi z twórców to autor gier wideo, a w przeszłości dziennikarz i recenzent. W każdym odcinku magazynu prowadzący rozmawiają z ciekawymi i nieszablonowymi postaciami ze świata gier wideo, esportu i popkultury. Program stanowi też cotygodniowy przegląd branżowych wydarzeń, a jego znakami rozpoznawczymi są humor i swobodna atmosfera połączone z merytoryką na najwyższym poziomie.

Nowe odcinki magazynu „Faux Paux” mają premierę w poniedziałki o godz. 17:00 w Polsat Games.

Oficjalny profil Polsat Games na Instagramie - @polsatgames

Polsat Games na Twitch.tv

Twitter - @polsatgames