2020-12-01

Premiera gry Cyberpunk 2077 w Polsat Games!

0

Specjalny pokaz w środę 9 grudnia o godz. 20:00 poprowadzi Krzysztof Ibisz. Czterogodzinny program będzie w całości poświęcony najnowszej produkcji CD PROJEKT RED, twórców także serii gier o Wiedźminie. W gronie gości pojawią się Radosław Nałęcz, redaktor naczelny Polsat Games czy Piotr „Izak” Skowyrski.

Akcja gry Cyberpunk 2077 rozgrywa się w tętniącym życiem i technologią Night City, w którym prym wiodą wzmocnieni cybernetycznie uliczni wojownicy oraz błyskotliwi korpohakerzy. W takim klimacie Polsat Games uruchomi wyjątkową oprawę antenową w specjalnie zaaranżowanym studio, nawiązującą do klimatu produkcji. Transmisję poprowadzą Krzysztof Ibisz oraz Agnieszka Borysiuk.

Wydarzenie podzielono na cztery segmenty, w których zaproszeni goście wprowadzą widzów w świat Cyberpunka znany z klasycznego systemu fabularnego Cyberpunk 2020, aż do gry wideo stworzonej w polskim studiu. Zrobią to m.in. Mike Pondsmith, twórca fabularnego oryginału, Marcin Blacha, kierujący zespołem scenarzystów, Sebastian Kalemba, szefujący działowi animacji oraz Paweł Sasko, prowadzący dział questów w CD PROJEKT RED. Nie zabraknie również znanych streamerów i influencerów, którzy podzielą się swoimi wrażeniami z premiery produkcji.

Podczas transmisji pokazywane będą także filmiki fanów, które będzie można przesłać za pomocą specjalnej strony internetowej. - Cieszymy się, że możemy być częścią tak ważnego dla graczy na całym świecie wydarzenia - mówi Radosław Nałęcz, redaktor naczelny Polsat Games. - Sami jesteśmy graczami i równie niecierpliwie, co pozostali, oczekujemy premiery Cyberpunka 2077, dlatego wcześniejsze wejście do Night City i pokazanie go widzom będzie dla nas niezapomnianym przeżyciem - dodaje.

Premiera telewizyjna gry Cyberpunk 2077 już 9 grudnia o godz. 20:00 na antenie Polsat Games. Partnerami wydarzenia są firmy PLAY oraz Sprite.

Oficjalny profil Polsat Games na Instagramie - @polsatgames

Polsat Games na Twitch.tv

Twitter - @polsatgames

Zobacz także:
Rainbow Six Polish Masters na antenie Polsat Games
Najważniejsze turnieje 2020 roku w CS:GO w Polsat Games!