2020-09-18

„Faux Paux”: Joanna Jędrzejczyk i Kinga Kujawska szczerze o...

0

Gwiazda UFC i znana prezenterka e-sportowa nie boją się odważnych tematów. Co sądzą o hejcie w sporcie i e-sporcie oraz walce kobiet o równe traktowanie w tych dwóch dziedzinach? Jakie mają doświadczenie z grą Marvel's Avengers. Jak rozpoczęła się przygoda z gamingiem Joanny Jędrzejczyk i będzie streamować? Oglądaj najnowszy odcinek „Faux Paux”!

Gośćmi jedenastego odcinka programu są Joanna Jędrzejczyk, trzykrotna zawodowa mistrzyni świata w boksie tajskim oraz mistrzyni organizacji Ultimate Fighting Championship w wadze słomkowej w latach 2015-2017 i Kinga Kujawska, ambasadorka ESL Polska. Dzięki celnym pytaniom Radosława Nałęcza i Tadeusza Zielińskiego dowiecie się, jakie były początki w branży popularnej prezenterki, a także poznacie czołową zawodniczkę MMA w Polsce i na świecie z zupełnie innej strony.

Nowe odcinki „Faux Paux” w Telewizji POLSAT GAMES i na IPLA.TV w każdy poniedziałek  o godz. 16:30. Program zobaczycie także w czwartki na naszym kanale Youtube. Komentować to, co dzieje się na ekranie można również na Twitterze i Facebooku – koniecznie z dopiskiem #fauxpaux.

Oficjalny profil Polsat Games na Instagramie - @polsatgames

Polsat Games na Twitch.tv

Twitter - @polsatgames

Zobacz także:
European Masters 2020. Kibicuj naszym na turnieju!
Najważniejsze turnieje 2020 roku w CS:GO w Polsat Games!