2020-07-06

Letni wysyp nowości w Polsat Games. Wakacyjne premiery

0

Nie przegap świeżych odcinków popularnych programów publicystyczno-rozrywkowych. Tylko u nas zobaczycie najnowsze odsłony programów „Faux Paux”, „Rock w grach”, „Nowa Gra +”, „Level 7”, „Giereczkowo by day” i „Po lekcjach”. Kiedy, o której i w jakie dni? Wyjaśniamy.

Tysiące godzin transmisji na żywo z najlepszych turniejów i rozgrywek esportowych świata to fundament oferty programowej Polsatu Games. Twórcy kanału równie wielką uwagę poświęcają też publicystyce, stąd duża liczba autorskich formatów, które stanowią stały element polskiej sceny gamingowej. W nowym sezonie „Faux Paux” duet Radosław Nałęcz i Tadeusz Zieliński zyskają więcej przestrzeni do rozmów ze swoimi gośćmi, takimi jak twórcy gier czy przedstawiciele największych studiów wydawniczych. Panowie nie ominą żadnego tematu, którym aktualnie żyje cała branża. „Faux Paux” w każdy poniedziałek o godz. 22:00 w telewizji oraz na platformie internetowej IPLA. W czwartki program jest retransmitowany także na YouTube.

 

W lipcu na antenę Polsatu Games powróci także Remigiusz „Rock” Maciaszek. Weteran polskiego dziennikarstwa poświęconego grom i osobowość YouTube’a, każdy odcinek swojego programu poświęca innemu tytułowi, szczegółowo omawiając jego historię, fabułę oraz mechanikę gry. W nowym sezonie „Rock” opowie między innymi o takich hitach, jak Call of Duty Warzone czy Final Fantasy 7 Remake. Oglądaj „Rock w grach” w każdy wtorek o godz. 22:00 w Telewizji POLSAT GAMES, powtórki w czwartki o godz. 17:00.

 

Przewodnikiem po gąszczu tytułów ze świata gier jest także program „Nowa Gra +”. Jego autorzy recenzują nowości oraz publikują relacje z zamkniętych pokazów i premier. Najbliższe odcinki poświęcone będą między innymi takim hitom, jak Cyberpunk 2077, Valorant czy Half-Life Alyx. „Nowa Gra +” w każdą środę o godz. 22:00 Telewizji POLSAT GAMES, powtórki w soboty o godz. 22:30.

 

Na premierę czeka również kolejny sezon „Level 7”, programu obecnego w Polsacie Games od samego początku istnienia tej stacji. Dawid Letachowicz jak zwykle przygotował jedyne w swoim rodzaju zestawienia i rankingi. Tytuły odcinków, takie jak „7 gier, które paliły nam pecety na premierę”, „7 najważniejszych developerów gier w latach 2020 – 2030” czy „7 esportowych gier, które pokochali Polacy” mówią same za siebie. „Level 7” w każdy piątek o godz. 17:30 w Telewizji POLSAT GAMES, powtórki w soboty o 16:30.

 

Polsat Games to także naturalny wybór dla nieco młodszych fanów gier. Stacja przywiązuje olbrzymią uwagę do tego, by treści ukazujące się na jej antenie pozbawione były wulgaryzmów i niebezpiecznej tematyki. Możliwość oglądania na dużym ekranie telewizyjnym takich programów to nie tylko komfort, ale także możliwość nadzoru rodzicielskiego i szereg innych korzyści, w tym także zdrowotnych. „Giereczkowo by day” dla najmłodszych i nie tylko od poniedziałku do piątku o godz. 10:30 w Telewizji Polsat Games, powtórki tego samego dnia o godz. 13:00.

  

Zaczynają się wakacje a Crash Bandicoot powraca w programie „Po Lekcjach”. Oglądaj z całą rodzinę ekscytujące przygody jednego z najpopularniejszych bohaterów gier wideo. „Po Lekcjach” od poniedziałku do niedzieli o godz. 12:30 tylko w Polsat Games.

 

Powraca też po przerwie spowodowanej pandemią „Ekstraklasa Games”, największy e-sportowy turniej FIFA w Polsce. W trakcie weekendu 11-12 lipca odbędzie się Runda Finałowa, w której zmierzy się osiem najlepszych klubów na obu konsolach w klasyfikacji generalnej. Transmisję obejrzycie na kanale Polsat Games w sobotę i niedzielę od godz. 16:00.

Na który program czekaliście najbardziej?

Oficjalny profil Polsat Games na Instagramie - @polsatgames

Polsat Games na Twitch.tv

Twitter - @polsatgames

Zobacz także:
Rainbow Six Polish Masters na antenie Polsat Games
Najważniejsze turnieje 2020 roku w CS:GO w Polsat Games!