2019-11-23

KSW i Polsat Games łączą siły w unikalnym wydarzeniu

0

Gwiazdy zawodowego MMA spróbują swoich sił w wirtualnej rozrywce. Wszystko za sprawą KSW Games, w trakcie którego zawodnicy, ale nie tylko, zasiądą w symulatorze wyścigowego auta, aby zmierzyć się w grze Forza Motrosport. Gospodarzami show będą Karol Bedorf, były mistrz wagi ciężkiej KSW i Adrian „Medusa” Salamon, znana osobowość polskiego internetu. Emisja w niedzielę 24 listopada o godz. 19:00.

Motywem przewodnim grudniowej gali KSW 52: The Race, która odbędzie się w Arenie Gliwice, jest widowiskowy świat wyścigów samochodowych. Promuje ją efektowny spot wideo, w którym uczestnicy zasiadają za kierownicami rasowych aut. To nie przypadek, gdyż wielu zawodników KSW - z największą gwiazdą Mamedem Khalidovem na czele - interesuje się motoryzacją. Wydarzenie, które w niedzielę 24 listopada odbędzie się w studiu Polsat Games, z jednej strony będzie więc okazją do realizacji pasji, a z drugiej wprowadzi widzów w nastrój rywalizacji przed zbliżającą się galą.

KSW Games poprowadzi najdłużej panujący mistrz wagi ciężkiej w historii Konfrontacji Sztuk Walki, Karol Bedorf oraz jedna z najpopularniejszych osobowości polskiego internetu, Adrian Salamona, czyli popularny „Medusa”. Wśród uczestników, oprócz wspomnianego Mameda Khalidova, zobaczymy medalistów Igrzysk Olimpijskich – a obecnie zawodników MMA – Szymona Kołeckiego i Damiana Janikowskiego.

  

Świat show-biznesu reprezentować będzie Eryk Lubos, główna postać osadzonego w realiach mieszanych sztuk walki filmu „Underdog”. Stawkę uzupełni Łukasz Jurkowski, legenda polskiego MMA, ceniony komentator sportowy i współprowadzący jesienny hit Telewizji Polsat „Ninja Warrior Polska”. Popularny „Juras” jako jedyny z tego grona posiada zarówno doświadczenie zawodnika sportów walki oraz profesjonalnego gracza. Szanse będą jednak wyrównane, ponieważ każdy uczestnik KSW Games zasiądzie w identycznym symulatorze auta wyścigowego i spróbuje pokonać swoich przeciwników.

Całość będzie transmitowana na naszych kanałach Polsat Games oraz youtubowym kanale Federacji KSW.

Oficjalny profil Polsat Games na Instagramie - @polsatgames

Polsat Games na Twitch.tv

Twitter - @polsatgames

Zobacz także:
Druga edycja największego turnieju w grę FIFA
Wielki Finał Mistrzostw Świata League of Legends!
Nowe odcinki „Faux Paux”. Powraca znany duet!
„Rock w grach” już od 2 października. Nie przegapcie!

Komentarze