2019-11-22

Weekendowe maratony anime wracają do Polsat Games!

0

Oglądaj w każdą sobotę i niedzielę swoje ulubione produkcje prosto z Japonii! Bohaterowie z Dragon Ball Super, Inazuma Eleven GO, Monster Hunter Stories: Ride On i One Piece czekają na Ciebie, aby umilić Ci weekendowy odpoczynek. Co tydzień przygotujemy dla Ciebie po pięć odcinków wymienionych anime, które zobaczysz na antenie Polsat Games!

Dragon Ball Super - sobota 14:00-16:30
Dragon Ball Super przedstawia kolejne przygody bohaterów, których pokochaliśmy kilkanaście lat temu. Pełne emocji walki i bezustanne przekraczanie swoich limitów - tymi słowami można opisać całego Dragon Balla, jednak tym razem - stawka jest jeszcze większa. Obrońcy Ziemi stają naprzeciw zagrożeniom, które bledną w porównaniu z ich poprzednimi przeciwnikami. A my? Oglądamy te historie z takim samym uśmiechem na twarzy, co kiedyś.

Inazuma Eleven GO - sobota 16:30-19:00
Matsukaze Tenma próbuje dostać się do piłkarskiego klubu w gimnazjum Raimona. Obecna dyscyplina sportu znacznie różni się od tego, jak ją sobie wyobrażał. Matsukaze Tenma wraz z członkami zespołu Raimon chce przywrócić dawną wolną piłkę nożną, aby każdy mógł w nią swobodnie grać.

Monster Hunter Stories: Ride On - niedziela 14:00-16:30
Polowanie zmieniło się w przyjaźń, a walki z zabójczymi monstrami we współpracę. Monster Hunter Stories: Ride On to całkiem inne spojrzenie na wspólne życie ludzi i potworów. Ot, idealna przerwa między sesjami przy konsoli czy pececie. Pozycja musowa dla każdego fana serii oraz dla młodszych widzów, którzy pragną poznać ten fascynujący świat.

One Piece - niedziela 16:30-19:00
Monkey D. Luffy opuszcza rodzinną wioskę, aby zostać Królem Piratów. Chcąc spełnić swoje marzenie, chłopiec musi odnaleźć skarb One Piece ukryty przez legendarnego korsarza Gold Rogera.

Oficjalny profil Polsat Games na Instagramie - @polsatgames

Polsat Games na Twitch.tv

Twitter - @polsatgames

Zobacz także:
Druga edycja największego turnieju w grę FIFA
Wielki Finał Mistrzostw Świata League of Legends!
Nowe odcinki „Faux Paux”. Powraca znany duet!
„Rock w grach” już od 2 października. Nie przegapcie!

Komentarze