2019-06-28

„Lolek i Kawunia” oraz „Faux Paux” na Spotify

0

Chcemy być bliżej Was, dlatego postanowiliśmy ułatwić dostęp do naszych popularnych programów. Teraz podcastów z „Faux Paux” i „Lolka i Kawuni” wysłuchacie też na Spotify.

Wywiady z osobami z branży, newsy ze świata gier i relacje z imprez. To wszystko znajdziecie w programie „Faux Paux”, prowadzonym przez Radosława Nałęcza i Tadeusza Zielińskiego. Ciekawi goście gwarantują, że przynajmniej przez pierwsze 20 minut będziecie mieli co oglądać. Na kanale Spotify znajdziecie 14 najnowszych odcinków. Pamiętajcie też o transmisjach na żywo w poniedziałki o 20:00 na antenie Polsat Games oraz na naszym YouTube oraz Twitchu. Komentować to, co dzieje się na ekranie można również na Twitterze i Facebooku z dopiskiem #fauxpaux.

Fani LoL-a i produkcji Polsat Games również znajdą coś dla siebie na Spotify. Na kanale w popularnym serwisie pojawił się już pierwszy odcinek 3 sezonu „Lolka i Kawuni”, którego prowadzącym jest Daniel „Rajon” Pastusiak. Jest to najczęściej cytowany esportowy program publicystyczny w Polsce. Najbardziej opiniotwórczy influencerzy esportowi dyskutują na żywo o wszystkim tym, co jest na językach fanów profesjonalnego League of Legends w Polsce. Po każdym tygodniu zmagań w Ultralidze eksperci wraz z zaproszonym gościem specjalnym omówią nie tylko bieżące tematy z rodzimego podwórka, ale nie zapomną też o najważniejszych ligach na świecie.

Oficjalny profil Polsat Games na Instagramie - @polsatgames

Polsat Games na Twitch.tv

Zobacz także:

„Faux Paux” w Polsat Games. Poznajcie prowadzących!
Nowy sezon programu „LoLek i Kawunia” w Polsat Games

Komentarze