2019-06-26

Czas porządnie zacząć wakacje! Oferta Polsat Games

0

Polsat Games nie zwalnia tempa także w wakacje i nie daje odpocząć widzom od ich ulubionych programów. W „Level 7 na wakacjach” pokażemy wam, w co warto zagrać w trakcie leniuchowania. „Faux Paux Extra” przypomni najciekawsze wywiady z pierwszego sezonu programu. A piąty sezon „Po Lekcjach” zabierze was w świat Lego Marvel Super Heroes 2.

„Level 7 na wakacjach” to idealna propozycja dla tych, którzy szukają ciekawych tytułów do ogrania w trakcie najbliższych miesięcy, potrzebują milej spędzić nużącą podróż lub chcą rozkręcić nudną imprezę i nie tylko. Dawid Letachowicz w „Level 7 na wakacjach” jak zawsze przedstawi wam siedem najważniejszych pozycji. Premiera „Level 7 na wakacjach” na kanale Polsat Games już w czwartek, 11 lipca, o godzinie 22:15. Powtórki zobaczycie w każdy piątek o 17:30 i w sobotę o 21:45.

Poniedziałek godzina 20:00 to pora dobrze znana fanom „Faux Paux” - programu, w którym Radosław Nałęcz i Tadeusz Zieliński opowiadają o najważniejszych wydarzeń tygodnia ze świata gier. Teraz przygotowaliśmy dla was „Faux Paux Extra”. Przez godzinę będziemy przypominali najciekawsze wywiady z pierwszego sezonu programu. Niezmiennie w każdy poniedziałek od 15 lipca na antenie Polsat Games. Powtórki w czwartki o 21:00 i w piątki o 16:30.

Karolina „Namu” i Mateusz „Brzoza” Brzeziński, czyli prowadzący „Po Lekcjach” to wybuchowy duet, ogrywający kultowe gry z serii Lego, które na całym świecie sprzedały się w ponad 100 milionach kopii. W piątym sezonie programu „Po Lekcjach” pokażą widzom świat Lego Marvel Super Heroes 2. Oglądajcie „Po Lekcjach” od poniedziałku do piątku o 15:30, a premierowy odcinek zobaczycie już 24 lipca.

Na żywo przez wakacje będzie się także ukazywał „Lolek i Kawunia” - najczęściej cytowany esportowy program publicystyczny w Polsce. Daniel „Rajon” Pastusiak zaprosi do studia najbardziej opiniotwórczych influencerów i  podyskutuje z nimi o wszystkim tym, co jest na językach fanów profesjonalnego League of Legends w Polsce. „Lolek i Kawunia” w każdy poniedziałek o 17:00.

Od początku istnienia stacji, Polsat Games zrealizowało prawie 120 esportowych transmisji, co daje 600 godzin emisji, które łącznie wygenerowały ponad 10 milionów wyświetleń w internecie!

Polsat Games jest dostępne w Cyfrowym Polsacie, a wybrane programy z oferty stacji oraz rozgrywki esportowe również za pośrednictwem serwisów Twitch oraz YouTube.

Oficjalny profil Polsat Games na Instagramie - @polsatgames

Polsat Games na Twitch.tv

Twitter - @polsatgames

Zobacz także:
Program „Level 7 na wakacjach” od 11 lipca na Polsat Games 
Dying Light 2 - polski hit już wiosną 2020
Widzieliśmy nowe demo Cyberpunka 2077
„Lothar” z G2 ocenia Teamfight Tactics, grę od Riot Games

Komentarze