2019-06-26

Pizza Hut została sponsorem esportowej Ultraligi

0

Kanapa, obok świeża pizza prosto z restauracji Pizza Hut, a na ekranie Ultraliga, czyli najpopularniejsze polskie rozgrywki esportowe w League of Legends, transmitowane na telewizyjnej antenie Polsat Games. Już niedługo, być może tak będzie wyglądało każde popołudnie fana popularnego LoLa-a we wtorki i środy od godziny 17:00. Pizza Hut właśnie związała się umową sponsorską z Ultraligą.

Współpraca pomiędzy Ultraligą a Pizzą Hut będzie obowiązywać do końca drugiego sezonu, który ropoczął się 18 czerwca. – Dzięki wsparciu Pizza Hut możemy dostarczać polskim graczom jeszcze bardziej dopieszczony produkt. Mamy jednocześnie nadzieję, że sezon 2. Ultraligi z logo Pizza Hut to dopiero początek owocnej współpracy obu marek – mówi Bartosz Pawlik, dyrektor stacji Polsat Games.

Ultraliga jest jedną z 8 lig regionalnych oficjalnie współpracujących z Riot Games, właścicielem gry League of Legends. Zawodnicy walczą o nagrody pieniężne i o awans do europejskich rozgrywek European Masters. W puli nagród jest 100 000 PLN. Finał zeszłej edycji oglądało na żywo ponad 100 tys. osób, a publikacje w mediach społecznościowych zebrały ponad 20 mln wyświetleń.

Teraz te wyniki mogą być jeszcze lepsze dzięki współpracy z Pizza Hut. – Rynek esportowy pozwala nam wykorzystywać nowoczesne formy działań marketingowych i otwiera markę na zupełnie nową grupę. Najlepsze rozgrywki zasługują na specjalną ucztę, więc szykujemy jeszcze sporo niespodzianek dla fanów Ultraligi. To nie pierwsze i na pewno nie ostatnie pojawienie się Pizza Hut w świecie gamingu i cieszymy się, że możemy dostarczać gorące esportowe emocje razem z takim partnerem jak Polsat Games – mówi Małgorzata Bukowska, Digital Communication Manager, Pizza Hut.

Pizza Hut jest obecna w Polsce od 1993 roku. Obecnie posiada blisko 150 restauracji. W 2018 roku marka otworzyła 33 nowe restauracje, stając się tym samym najszybciej rosnącą marką restauracyjną w kraju. W ofercie posiada m.in. pizzę w stylu San Francisco (na cieście na zakwasie), pizzę na kultowym cieście PAN, bar sałatkowy oraz makarony.

Oficjalny profil Polsat Games na Instagramie - @polsatgames

Polsat Games na Twitch.tv

Zobacz także:
Drugi sezon Ultraligi. Nadchodzi to, na co czekali fani LoL-a
„Ultraliga - za kulisami” w Polsat Games i IPLA.TV

Komentarze