2024-04-29

Mid-Season Invitational 2024 od 1 maja w Polsat Games

0

Oglądaj zmagania w prestiżowych rozgrywkach w grze League of Legends. Najważniejszy międzynarodowy turniej po mistrzostwach świata od 1 do 19 maja na antenie Polsat Games. Wśród dwunastu drużyn FlyQuest, którego zawodnikami są Kacper „Inspired” Słoma i Alan „Busio” Cwelina. Zobacz szczegóły!

Dwanaście drużyn i dwie emocjonujące rundy
Gospodarzem turnieju jest Chengdu, licząca 15 mln mieszkańców stolica prowincji Syczuan. Ze względu na różnicę czasu, polscy fani będą mogli śledzić rozgrywki od godzin porannych. W rywalizacji bierze udział dwanaście drużyn w dwóch rundach turnieju podwójnej eliminacji. Na początek runda wstępna (do dwóch zwycięstw), w której biorą udział T1, Estral Esports, FlyQuest i PSG Talon (Grupa A), Top Esports, LOUD, Fnatic i GAM Esports (Grupa B). Do kolejnej rundy awansują po dwie najlepsze drużyny z danej grupy. Pozostali uczestnicy to Bilibili Gaming, G2 Esports, Gen.G Esports i Team Liquid, którzy rozpoczynają rywalizację w  fazie drabinkowej (do 3 zwycięstw).

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Polsat Games (@polsatgames)

Prestiżowe rozgrywki
Na zwycięską drużynę czeka nie tylko puchar oraz nagroda pieniężna z łącznej puli 250 tysięcy dolarów. Stawką jest także gwarantowane miejsce na Worlds 2024 i dodanie na tym turnieju miejsca dla swojego regionu.

Terminarz Mid-Season Invitational 2024:
Runda wstępna: 1-5 maja
Faza drabiknowa: 7-19 maja
Finał: 19 maja

Oficjalny profil Polsat Games na Instagramie - @polsatgames

Polsat Games na Twitch.tv

Twitter - @PolsatGames